Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom ragaszkodik a zsófi...

Párom ragaszkodik a zsófi névhez! Nem akarom így hívni a lányunkat! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Azt mondta ő mondja úgy is ki az áment...

Szerintem meg én szülöm meg és így több jogom lenne beleszólni de minusz pont magamnk hogy en vetettem fel ezt a nevet...azóta pedig zsófia...

Én inkább adnám a zoét nem a zsófit..


2018. aug. 12. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
És ha Zoé Zsófia lenne? Akkor mindkettőtök boldog lehetne.
2018. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
41%
Mi bajod a Zsófival? Sztem jobb, mint a Zoé.
2018. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Lányom lilla zsófia,gyönyörü szerintem
2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Zoé... oké, mindenki Zoé már.


A Zsófia tök szép név.

2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
A Zsófi nagyon gyakori,a Zoékkal meg tényleg Dunát lehetne rekeszteni,úgyhogy tök mindegy ,hogy melyiket választjátok,mindegyik snassz.
2018. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Az a baja, hogy nem tetszik neki a Zsófia.

Személy szerint megértem, mert ezt a nevet tettem elsőként tiltólistára. Ebbe semmiképp nem mennék bele, és amúgy is bunkóság a másik által rondának tartott nevet erőltetni.

Én is szerettem volna bizonyos nevet. Párom szerint ronda, ejtettük azonnal. Nem kell kiszúrni a másikkal.


Mondjuk nekem a Zoé sem tetszik, de annyi adható név van, hogy ha átnézitek, fogtok találni bőven olyat, ami mindkettőtöknek tetszik.

2018. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Én örülnék, ha csak ennyi lenne a legnagyobb házastársi összezördülés.
2018. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Zsófi, Zoe, Zsófi, Zoe... Egyfolytában ezek a nevek vannak itt...rohadt unalmas mindkettő. A Zoe meg ronda is.
2018. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Inkább Szófia, Mira, Zara, Lili, Fanni-ezek a nevek szerepelnek minden második kérdésben
2018. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan megmondhatod a párodnak, hogy téged fognak a szülőszobán megkérdezni, nem őt. :D Amúgy ha már ilyenben sem tudtok megegyezni, akkor lesznek ott még gondok, készülj fel! És ne hagyd magad. Kettőtök gyereke, együtt adtok nevet.
2018. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!