Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet menni strandra/wellnesze...

Lehet menni strandra/wellneszezni szaunába? egy kismamának?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallom, hogy baktériumokat fertozest el lehet kapni az ilyen helyen, pld( ha bele pisilt valaki) vagy olyasmi dolog miatt hogy valakinek valami betegsége van......


Most szeretnenk a párommal elmenni 2napra wellneszezni

De félek hogy a szauna árthat meg a fürdőzés..

Szerintetek nem lesz bajom?

Válaszotokat előre is köszönöm..


23hetes kismama.


2018. aug. 12. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de tényleg nehéz a felfogásod, úgyhogy én elmondom máshogy is.

23 hetes magzat nem életképes, ha ki kéne venni. Ami neked fertőzés, az neki az élete. Amire neked kéne vigyáznod.

Balatonban, tengerben fürödhetsz, nem igaz, hogy nem elég, mikor a gyereked élete/egészsége a tét!?

2018. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék.
2018. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A szauna és a vegyszeres vizek ártalmasak! Én nyáron 1x-2x voltam fürdeni a Tiszán, a magzat a vízben megnyugodott, tetszett neki a közeg, bajom sem lett tőle. Ha tehetitek menjetek inkább nyílt vízre, tóhoz , mert ott te is nyugodtan fürödhetsz, ne kockáztasd a babád életét! 34 hkm
2018. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!