Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamának "kismamás" ajandék...

Kismamának "kismamás" ajandék karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ünnepek kategória, de gondolom, hogy itt azért több kismama van :)


A sógornőm a 32. hét körül jár. Elgondolkoztam azon, hogy karácsonyra olyan dolgot vegyek-e neki, ami kapcsolatban áll az állapotával, vagy inkább hagyjam ezt figyelmen kívül?

Nem voltam még terhes, úgyhogy nem tudom, hogy érzik azt a várandós nők, amikor ajándékba mondjuk babholmit kapnak? Egyfelől jól jöhet, hisz úgyis szükség lehet rá, másfelől viszont gondolom, mindenkitől ilyesmi dolgokat kap, miközben ez valójában a gyereké lesz, nem az övé... szóval hezitálok az ajándékkal kapcsolatban.


Esetleg ti, kismamák,.megosztanátok, hogy miket szeretnétek karácsonyra?

Köszi előre is :)


2017. dec. 20. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne, ő attól ugyanaz az ember es jo neha az is ha nem minden az állapota körül forog. Inkabb nem vennék ilyesmit és én is jobban orulten h sznapomra most nem kismamásat kaptam.. karacsonyra se azt fogok allitolag :)

27hkm

2017. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne azzal kapcsolatosat vegyél neki!én nem örültem volna neki!
2017. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem feltétlenül jó ötlet a kismamás ajándék. Te ismered: mennyire éli bele magát az egészbe?

De ha már ilyenben gondolkodsz, akkor is olyat vegyél inkább, amit mindketten használnak: szoptatós párna, hordozókendő, ilyesmik.

2017. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nem örültem volna azzal kapcsolatosnak.
2017. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Oké, hogy vágytunk a babára, meg minden, de karácsonyra inkább valami általános ajándéknak örültem volna (bár én utána lettem kismama), nem "kismamásnak".

Szerintem ne azt vegyél neki, bár te ismered, de én nem igazán díjaztam volna.

Én pl. nagyon szeretek olvasni, én egy könyvnek, ami nem a babavállalásról szól :), nagyon örültem volna. Azzal elteltek volna az otthon töltött napok is. De ez én vagyok. Nem tudhatom, hogy a te sógornőd mit szeret.

2017. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én születésnapomon voltam 35 hetes terhes és baromi rosszul esett, hogy "babás" ajándékokat kaptam csak. Magamnak, mint én, semmit nem hoztak.


Szerintem ne csak babás ajándékokat vegyél. Nekem rosszul esett.

2017. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Én nem örültem volna neki! De ezeknek a mindenhol kapható tusfürdő+dezodor+testápoló csomagokért sem voltam/vagyok soha odáig. Jobban örülnék egy szép színes, illatos fürdősónak, mintás szappannak és hasonlóknak. Ha mész meglátogatni őket szülés után is akkor is hasonlóban gondolkodj. Persze aranyos volt nálunk is mindenki, hogy gondoltak rám is, de szülés után +10 kg-val nem tett boldoggá a tizedik órias Milka meg a hatodik Raffaello.
2017. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én vettem babás cuccokat is és személyre szabottat is. Sógornőm imád olvasni, falja a történelmi romantikusokat, úgyhogy megleptem három könyvvel a kedvenc írójától, ami még nem volt meg neki, plusz néhány jó minőségű ruhácskát, bodyt. Őszintén örült mindennek.
2017. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha teheted, akkor is is. Masszázskupon v finomság (ha nem kell diétáznia) bejöhet.
2017. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Kismama vagyok, már a novemberi névnapomra is kisbabás ajándékokat kaptam. Most is már pár karácsonyi ajándékot odaadtak, mind babás. De én nagyon örülök mindnek, imádom a babaholmikat. Meg az sem utolsó, hogy azt már nem kell megvenni. Mondjuk én még egy tusfürdő-sampon kombónak is örülök, engem a számomra haszontalan gyertyával és 20. doboz bonbonnal lehet kikergetni (főleg, hogy IR miatt 3 éve nem eszek cukrosat és ezt kb. mindenki tudja is).

26 hkm

2017. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!