Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már vészes hányás?

Ez már vészes hányás?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok . Ma 4.-ik napja hogy 0-24 ben hányok . De mindent . 2 napja nem is ettem .olyan gyengenek erzem magam az ágybol nem birok kikelni .Ez normalis ? Vagy forduljak orvoshoz ?
2018. aug. 14. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En felhivnam a dokit hogy mi a teendo.
2018. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, napok óta 0-24-ben hánysz. Szerinted mi a vészes hányás, ha nem ez?! Lehet ennél többet is hányni és a semminél is kevesebbet enni?
2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A 0-24 hány darab hányás jelent/nap? Inni tudsz? Egyébként meg persze, inkább fordulj orvoshoz, mint kiszáradj.

Régebben nem javasoltak semmit, ma már felírnak gyógyszert is a hányingerre, de addig is lehet próbálkozni a B6 vitaminnal (legnagyobb dózis, amit gyógyszerész javasol).

2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De hova menjek ? Haziorvos ? Nogyogyasz ?
2018. aug. 14. 10:47
 5/17 A kérdező kommentje:
3 hanyas kb de fel orankent rohanok a wc re oklendezni de nyilvan semmi nem jon mar belolem mert nincs is mi jojjon .
2018. aug. 14. 10:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A nögyogyászhoz fordulj, legalább inni probáljál meg, én több honapot lehuztam otthon napi 6 hányással, a 29. héten feküdtünk csak be, de mondjuk jobb lett volna hamarabb, mert bent nem hánytam, igaz akkor már adhattak gyógyszert, 6 hetesen meg nem nagyon lehet semmit, a b6-ot lehet szedni, de ha egyáltalán hat valamit, akkor inkább vénásan tud hatni.
2018. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, melyikhez, amelyik jobban elérhető. Háziorvos vagy ügyelet előnye, hogy házhoz is jöhet. De ha van fogadott nőgyógyászod, akihez ragaszkodsz vagy pláne más kórházban dolgozik, mint ahová tartozol, akkor azért érdemes hozzá, mert oda fog befektetni, ha olyan a helyzet.

Pár percenként egy-egy kávéskanállal próbálj inni azért, teát vagy netán leves levét, hogy cukor meg só is menjen be.

2018. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napi 9 hanyas volt kb a 10-11. hetig, utana csokkent, de ugyanugy hanytam.

Nem kerultem korhazba, anyukam apolgatott es probalta tartani az eletet bennem.

Nogyogyaszhoz ha tudsz, ha nem, haziorvos is jo.

2018. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem a házidoki elzavart a nőgyógyászomhoz.
2018. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ! Indulok a nogyogyaszhoz hamarosan .
2018. aug. 14. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!