Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt akkor vegyem negatívnak?

Ezt akkor vegyem negatívnak?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet, mert aggasztott hogy mi van, de most még jobban. Fogamzásgátlót szedek és utolsó nap volt a szünetből mikor este együtt voltunk a párommal. Másnap vettem be antibiotikumot és a fogamzásgátlót is, másnap volt egy kevés vérzésem, arra gondoltam, nem hatott a fogamzásgátló. És ugye szünet után nagy esély volt rá hogy a peteérés is beinduljon. Az együttlét 13 napja volt. Ma a teszten 2 csík lett, nagyon halvány, de kb 10-15 perc után már nem volt ott, csak egy maradt. Ez mitől lehet? Most akkor terhes vagyok vagy nem? Lehet csak korán teszteltem és még nincs annyi hcg? Vagy vehetem negatívnak?
2018. aug. 17. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2018. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kép nincs? Úgy egyszerűbb lenne.

Lehet száradási csík.

3-4 nap múlva csinálj másikat, ha arról nem ugrik le két csík, akkor nem vagy terhes.

2018. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Miért gondolod első válaszoló, hogy nem vagyok? :)


Második: nincs sajnos, mert később akartam fotózni, ha már ki is tisztul, de addigra nem volt ott.

2018. aug. 17. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A tesztek így működnek... Akkor vagy terhes ha a csík ott marad. Nem vagy terhes.
2018. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Tévedés! A két csíknak nem kell ott maradnia. De mindegyik használati utasításában le is van írva. Megadott időn (tesztenként változó) túl a teszt értékelhetetlen, vagyis ha a leírásban pl az szerepel, hogy 3 percen belül olvasd le, akkor az azt jeleneti, hogy amit abban a 3 percben látsz az az igaz. 3 percen túl pedig sem megjelenő, sem eltűnő csíkkal nem foglalkozunk.
2018. aug. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az van írva, hogy 5 percen túl már ne értékeljem, de nem lehet, hogy csak akkor száradt meg és az a helyes?
2018. aug. 18. 06:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Van már egy kisfiam, vele több tesztet is használtam hogy biztos e. Mindegyik tesztre az volt írva, hogy 5 percen belül olvassam le az eredmènyt. Mèg sem tűnt el egyikről sem a csík! Beleragasztottam a babaváró kiskönyvbe, 3èv után is ugyan úgy ott vannak. Vannak tesztek amik lassan tisztulnak le. Kèrdező milyen tesztet csináltál?
2018. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
One Step. Csináltam még egyet, de ezt fotózni sem lehet, olyan halvány, alig lehet látni, de én látom, eddig sosem volt ilyen, de igaz, ilyen tesztet még nem használtam.
2018. aug. 18. 09:19
 9/15 anonim ***** válasza:

#7 tök mindegy hány gyereked van, ettől még nem fogsz a tesztek működéséhez érteni. Klassz, hogy megmaradtak a csíkok és beragaszthattad egy emlékkönyvbe a lepisilt tesztet.


De nekem szakmámba vág (szóval ne versenyezzünk, hogy ki hány tesztet olvasott le életében) és hidd el nem beszélek hülyeségeket. A csíknak NEM kell törvényszerűen ott maradnia.

A lényeg hogy megadott időn belül mit mutat. Azon túl tök mindegy mi jelenik meg, vagy tűnik el.


Amúgy kérdező, biztosan pozitív? Csak mert ezek a tesztek elég egyszerűen működnek és nem okozhat gondot leolvasni.

2018. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Juhú köztünk van a tesztek biztonságáèrt felelős kormánybiztos :D nyugodjon le mindenki ès küldjön üzenetbe teszteket neki ès ő majd megmondja a frankót :D innentől nőgyógyászhoz sem kell járnunk,, hiába mondja azt a doki, hogy akkor pozitív egy teszt ha egyèrtelmű, ès ott marad a csík erősen...Anyám borogass... Kèrdező, ha fotózhatatlan One step tesztnèl, az csak a reagens helye, èn is most olyat rendeltem, sajnos nèmelyiken látszik. De majd nyilván a megmondó kapitány ír rá valami "okosat"
2018. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!