Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdtek enyhülni...

Kinek mikor kezdtek enyhülni a tünetek?

Figyelt kérdés

Hányinger, hànyás.

Kicsit biztassatok, már nagyon nehezen bírom, 8 hét 4 napos vagyok, és van egy nem egészen 2,5 évesem.


2018. aug. 18. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13 hetes múltam de még mindig gyakran van hányingerem és néha random hányok. 7-8-9 hét volt a legbrutálisabb (egesz napos hányinger, oklendezes, napi hanyas), a 10. hét végétől enyhe javulást éreztem. Ahhoz képest most már egesz jó, bár mint írtam is, még mindig gyakran vagyok rosszul de mostmár inkább csak ha nagyon éhes vagyok vagy ha hirtelen ettem. Nekem sokat segített a rágó...sajnos későn jöttem ra, de mióta ragozom azóta sokkal de sokkal jobb. Esetleg próbáld ki, hátha segít rajtad is.
2018. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kipróbálom a rágót, már eszembe jutott nekem is :)

Hozatok vkivel majd a boltból.

Mentolos krémet szoktam szagolgatni, az is segít, pillanatnyilag...

8. hèt vègén járok, remélem lesz enyhülès hamarosan

2018. aug. 19. 10:49
 13/18 anonim ***** válasza:
6.hónap után, de még mai napig szoktam néha "másnapos" lenni reggel. Semmi sem segített se kóla, se gyömbéres keksz, se citromos víz, se dinnye...mindent kipróbáltam,amit csak lehetett. Próbálj egyből enni miután felkeltél, ne kezdj nehéz reggelivel, csak valami könnyűvel. Ne igyál először, csak kaja után. Kávét felejtsd el reggelre, vagy capuccinot. Gyümölcsöt se egyél reggelre, mert borzalmas hányni. Ha jön a rosszullét nyisd ki magadra az ablakot, és kényelmesen ülj le, vizes törülköző is jó a csuklóra, vagy ahova épp érzed, hogy jó. Minden órában egyél valamit, ha csak pár darab kekszet is, de valahogy told le a torkodon. Tudom,hogy nagyon nehéz. Terhes vitamint, ha van magnézium tabid soha ne felejtsd el bevenni, kicsit ez is segít. Ja és ha rosszul vagy valamivel foglald el magad telefon játékok, vagy valami jó könyv. Nagyon nehéz róla elvenni a figyelmedet, de ha sikerül, akkor sokkal jobb. Remélem segítettem. :) kitartást!!
2018. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6.héten kezdődött, 8.héten el is múlt. Most vagyok 13 hetes, remélem nem jön vissza.


A fiamnál tovább voltam rosszul, talán a 11.hétig, aztán végleg elmúlt.

2018. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és többet hányok, mint előtte..
2018. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát ez remek 😩😩😩
2018. aug. 20. 15:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért ne pánikolj szerintem.

Hogy másoknál hogy volt, az egy dolog, de ebből semmilyen következtetés nem vonható le arra nézve, hogy nálad hogy lesz.


Koncentrálj mindig csak az aktuális napra. Azt kell túlélni.


Amukor benne van az ember, azt gondolja, hogy ennek "sose lesz vége", pedig nem így van. Elröppen az a 9 hónap.

Nekem is nehéz terhességeim voltak, a harmadik után sokáig gondolkoztunk, hogy bevállaljunk-e még egyet, pont emiatt a kínlódás miatt (meg sok egyéb probléma miatt ami nálam volt még).

Nagyon nehéz volt negyedszerre is, de ha most ránézek a gyerekeimre, akkor azt mondom, hogy megérte.

Gondolj mindig a picire, aki ott van a hasadban. Őérte csinálod ezt most, és szépen végigjárod az utat lépésről lépésre. Menni fog! ☺

2018. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a biztatást! :)

Igen, mindig az aktuális napra próbálok koncentrálni, de azért számolom vissza a heteket :)

2018. aug. 20. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!