Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedesre folyadek de...

Vizesedesre folyadek de megfulladok a reflux miatt.3. trimeszter. Van megoldas vagy csak a turelem?

Figyelt kérdés

Az egesz terhessegem minden hetere jutott egy terhessegi tunet de megmondom oszinten igy az utolso hetekben nagyon szenvedek. 34 hetes vagyok,nem tudok aludni,cukrom van,reflux es a bokamrol 4 napja nem megy le az odema. Eddig is dagadt ha sokat ultem vagy sokat mentem de most mar semmi nem segit pedig ugy felpolcolom ejjelre ahogy csak tudom...minden ejjel felkelek par ora alvas utan,hogy az egesz mellkasom szet marja a sav viszont ha magasitok a parnan oldalt nem kenyelmes,haton fekve meg szedulok...

Ne nezzetek pudingnak de mar kezdek teljesen kibukni foleg ha csak arra gondolok,hogy ez minden bizonnyal rosszabb lesz. Nektek bevalt valami akarmelyik problemara?

Elore is koszonom a normalis valaszokat,trollok es megmondo kapitanyok legyszi mashol uzzetek az ipart,szep napot!



2018. aug. 19. 12:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,akkor mindenkepp iratok fel a dokival.
2018. aug. 19. 19:00
 12/16 anonim ***** válasza:
6- os vagyok, köszönöm szepen! Amugy en is felek hogy meg mi jöhet kesobb, de a savtól mar nem:) hajrá hajrá:)
2018. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat en mar felni nem felek 😂 mar volt itt minden,amit el lehet kepzelni gyulladastol, fogbajon at antibiotikum kuraig minden :D es igy a finalera ez a vizesedek de refluxom van es meg diabetesz is egy vicc amugy...3 teljesen osszeegyezhetetlen dolog 😄 nem tudom sirjak vagy nevessek neha 😄
2018. aug. 19. 22:00
 14/16 anonim ***** válasza:
:) 6-os vagyok...jott rosszabb most a székrekedés, egyik napról a másikra, oedig ugyan ugy étkezek, rengeteg zöldséget eszek...nekem meg 6 het örökkévalóság lesz ;)
2018. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tobb gyumolcs esetleg nem segitene? :/
2018. aug. 21. 17:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, se zöldség se semmi, csak a glicerines kup...próbálom minel kevesebbet hasznalni, hogy ne szokjak hozza.Boldog babavarast!
2018. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!