Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes terhes vagyok! Milyen...

22hetes terhes vagyok! Milyen vizsgálatra számíthatok még? Mik jönnek ezután?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Terheléses cukor vizsgálat ha még nem volt. Folyamatos vizeletvizsgálat ha kérik. Még lesz két kötelező UH, és NST , de az még jóval ezután azt hiszem a 34 vagy 36. héttől.27 heteske
2008. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legközelebbi vércukorterheléses vizsgálat lesz. Éhgyomorra vért vesznek, aztán vagy próbareggelit kell fogyasztani, vagy cukros oldatot inni (ez mindenhol más), 2 óra elteltével ismét vért vesznek.

Az is változó, hogy ez pontosan melyik héten esedékes. Nekem a 24. héten kellett mennem.

2008. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 28.héten volt a cukor. Vérvétel, aztán meg kellett ennem egy üres zsemlét, és meginnom egy pohár tejet, aztán egy óra múlva megint vérvétel.

Aztán a 32.héten volt egy ultrahang.

A 36.héttől lesz NST, illetve valamikor egy újabb ultrahang, meg még egy vérvétel lesz.

Közben meg havonta vizsgálja a doki, hogy a méhszáj rendben van-e.

35 heteske.

2008. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igy van, még a java.

26 hetesen terheléses cukorvizsgálat, 28 hetesen UH, 36 hetesen Uh, leoltást vesznek, valamint ettől a héttől heti 1 NST, majd POSE (ugyanaz, mint az NST, csak infuzioval).

A 40. hét után heti több.

Remélem nem felejtettem ki semmit.

Üdv:40 hetes kismami

2008. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a 22-25hét között van a terhelése vizsgálat és utána nincs több semmi utolso hetekben van a fájásmérés,de se kötelezö ultrahang,se vérvétel,ez városonként nagyon különbözik ahogy olvasom
2008. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!