Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt a condylome...

Zoequeen kérdése:

Terhesseg alatt a condylome gondot okoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Terhesseg alatt kijött rajtam ujra ez a condylome!!! 1db csak messze a hüvelynyilastol... de egyik nap azt olvastam hogy ebbe az esetbe nem szabad szeretkezni mert a gyerek beteg lehet vagy oxigenhianyos meg ilyenek... es most elegge megijedtem... azt is hallottam hogy rendesen nem szülhetek csak csasszaral... Kerlek valszoljatok hogy igazak e az allitasok amiket olvastam vagy ez hülyeseg



#HPV #Condylome
2018. aug. 19. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz, orvos, ecsetelő, és amíg várakozol helyesírási szabályzatot vigyél magaddal olvasgatni!

Ha kikezelik nem kell császárral szülni, de szex tilos.

2018. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagbol vagyok... de eddig neha elöfordult hogy volt a parommal köztünk valami mert nem tudtam
2018. aug. 19. 18:41
 3/24 A kérdező kommentje:
Meghat nem mondta volna az orvos hogy nem szabad?
2018. aug. 19. 18:44
 4/24 A kérdező kommentje:
Mar 16 hetbe vagyok es 2x voltam orvosnal ... csak mondta volna
2018. aug. 19. 18:46
 5/24 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek...

Téged meg félretájékoztattak.

Még egy egyszerű (kezeletlen) gomba is veszélyes a gyerekre, mivel a felszálló fertőzés vetélést okozhat.

Nemhogy a condyloma, ami rendesen szarrá tudja tenni a méhszájat...

2018. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem egy föorvos ezt jobban tudja... a magzatott sok minden vedi am... igen azt teny hogy keves eselye lesz annak hogy rendesen hozzam vilagra mert csak akkor fertözöthet meg ha erintkezik a sertett mehszajjal... sok nönek van akik nem is tudjak hogy van ... es amikor megtudtam hogy terhes vagyok a nögyogyaszom semmit olyat nem mondott hogy nem szabad szeretkezni... szerintem ha veszelyt okozna a kicsire biztosan mondta volna mert egy orvos tudja jol ha nem mond el ilyen infornaciot es valami baj törtenne mennek a birosagra es beperelnem!!!! Ugyhogy nem kell ilyeszgetni a nepet!!!! Sok HIV fertözött anyuka is hord ki egeszseges gyermeket !!!!
2018. aug. 20. 00:07
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen sokan nem tudják. De sok nőnek nincs se a hüvelyében sem a méhszáján!
2018. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
És akinek ott nincs ő szűlhet természetes úton
2018. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De amig a betegseggel nem erintkezik vagyis nem születes elött nem kaphatja el nem?
2018. aug. 20. 15:40
 10/24 anonim ***** válasza:

Talán azért nem mondta a "főorvos" úr, mert ALAP, hogy még akkor se szexel az ember fertőzéssel, ha nem terhes...

Feltételezte, hogy több eszed van mint egy molylepkének. Öreg hiba.

2018. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!