Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön lesz a férjem...

Csütörtökön lesz a férjem szülinapja de én veszélyeztetett terhes vagyok, nem mehetek sehova. Szerintetek mit csináljak? Én akarok neki adni valamit.

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendelje neten valamit aminek orulne.
2018. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Koncertjegy pl? Neten megveszed, kinyomtatod, levágod, mehet borítékba. Vagy készíts valamit, én ha csak tehetem, saját kezűleg készített ajándékokat adok mindenkinek. 😊
2018. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj vmit netről :)
2018. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Süss egy tortát, szépen díszítés fel a lakást, terítsd meg az asztalt gyertyákkal, rendelj neki ajandékot.
2018. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is a netes rendelést javaslom, vagy pedig ha már van konkrét elképzelésed, mit szeretnél neki adni, és lakik a közeledben rokon, barát, aki tudna segíteni, akkor megkérheted, hogy vegye meg helyetted.
2018. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendelj pizzát a munkahelyére, családi méretűt, hogy a kollégákat is meg tudja vendégelni. Kártyával tudsz fizetni.

Vagy telefonáld össze a barátokat, rokonokat, és csináljatok meglepetés bulit. Megkéred őket, hogy egy-egy üdítőt, ropit hozzon mindenki, valaki pár lufit, stb. Neten keresztül tudsz tortát rendelni, és valaki elhozza. Esetleg készen vesztek egyet, úgy olcsóbb.

2018. aug. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel most jutott eszedbe,ezert a netes rendelés kizart, mert nem fog odaerni...

Kerj meg valakit, hogy vegyen egy tortat es vegye meg az ajandekot amit kigondoltal. Rendelj aznapra kajcsit valahonnan, de ha vendegseget akarsz, akkor mar most add le a kajarendelest, mert lehet nem vállaljak el mondjuk 10-15főre, ha aznap reggel adod le.

2018. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Imádnivalóan ostoba dolog veszélyeztetett terhesnek olyan ötleteket írni, hogy díszítsen lakást, süssön tortát és 10-15 fős meglepi bulit hozzon össze. Komolyan....

Szóval marad a netes a rendelés. Sok oldalon lehet már kérni expressz szállítást (24 óra) ha a termék raktáron van. Vagy olyan mozijegyet/koncertjegyet foglalsz ahova a legjobb barátjaval küldöd pasis programra. (ha veszélyeztett terhes, egy ideig nem fog tudni menni vele úgysem)


És az sem rossz, hogy kinézed neten mit akarsz és megkérsz valakit hogy dobja el neked. Ennyi.

2018. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitalálod mit kap és megveteted valakivel, mert csütörtökig mert nem érkezik meg megrendelve.
2018. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!