Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jele ha magzathalál lép...

Mi a jele ha magzathalál lép fel a terhesség későbbi szakaszában és a mi a teendő, aggódom hogy talán ez bekövetkezhet?

Figyelt kérdés

Tehát nem az első trimeszterbeli vetélésről, hanem mikor már viszonylag fejlett a baba.


Azért is kérdezem mert 26 hetes terhes vagyok, de az ég világon semmit sem érzek, semmilyen mozgást a pocakban, pedig figyelem, de tényleg. Mivel a 3. ultrahang elég késői időpontban esedékes (azt hiszem 30. hét körül) és a magzati szívultrahang sem kötelező mit csináljak?


Mondjuk nem tartom kizártnak hogy csak túlaggódom (sőt lehet ez lehet az ok hiszen nő a hasam hétről-hétre), de mégis kérjek magzati szívultrahangra beutalót?



2018. aug. 21. 15:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Vagy érezted már a babát?
2018. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóban vagy akármelyik nőgyógyászati/szülészeti ambulancián kérheted, hogy nézzenek rá, mert aggódsz. Szabadságolások vannak, kevesen vannak, lehet morogni fognak a plusz munka miatt, de egy aggódó kismamát senki nem fog elküldeni anélkül, hogy megnyugtatná.
2018. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as!

Semmi mást nem éreztem,csak hogy semmire nem reagál!Nem szerette,ha a bal oldalamon feküdtem,úgy mindig mozgott,akkor nem!Ettem csokit,az sem segített!

Lehet,hogy hihetetlen,de a lelkemben éreztem,hogy menni kell,mert baj van!

Aztán mikor a dokim megnézett,akkor már véreztem is!

Szóval mindenkinek azt mondom,ha úgy érzi,menjen,az a biztos!

2018. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
EÜ-ben dolgozom, ezért nem fognak morogni. Attól még, mert túlterheltek, felfogják, hogy akár baj is lehet. Egy kismamának a magzatmozgás információ értékű! Egyébként meg öt perc ránézni.
2018. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj, minél hamarabb! 26 hetesen érezni kell a baba mozgását.
2018. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Kedves 17es. A női megérzés, az anyai féltés, az anya-magzat kapcsolat ezen szintje csodás dolog, részemről a te sztorid újfent bizonyítja ezt. Gratulálok! Vigyazz rá! 18as voltam.


Kérdező! Reméljük jól vagytok, írj.

2018. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ma házi orvoshoz, holnap nőgyógyászhoz kell mennem így majd kiderül 2 napon belül.
2018. aug. 22. 15:10
 28/36 A kérdező kommentje:
Majd megírom mit mondtak ha gondoljátok.
2018. aug. 22. 15:10
 29/36 anonim ***** válasza:
Okes! Reméljük a legjobbakat.
2018. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál, minden rendben, mozog, ver a szíve. :)

Az az érdekes, hogy éjszaka kezdtem érezni a mocorgását, még oda is tettem a kezem és mintha a lábát nyomta volna oda. Lehet ez nálam valami mentális dolog volt.


Mondjuk közben kiderült a terheléses vizsgálatból hogy terhességi cukorbeteg vagyok, úgyhogy azért kellett egy kis pofon mára. Azért is lepett meg, mert világ életemben alacsony vérnyomással és vércukorral éltem. Túlsúlyos sem vagyok,54 kg voltam terhesség előtt, most 61 kg.

2018. aug. 23. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!