Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy fogok eljutni...

Szerintetek hogy fogok eljutni hányás mellett éhgyomri vérvételre?

Figyelt kérdés

Most 9 hetes vagyok, minden reggel, ahogy kinyilik a szemem, egyből futnom kell hányni.

Persze max savat meg epét hányok, mivel üres a gyomrom.

Addig hányok, míg nem kapok be pár falatot.

Negyed órányira lakom a labortól.

Szerintetek hogy fogom kibírni??


2018. aug. 21. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Huh. Sajnállak benneteket. Én csak pár hetet hánytam de már az kiakasztott... Azt is úgy, h az elején 6 hetet a közepén pár napot meg a végén egy hetet.

Helyette cukros lettem. Megcsinaltak rajtam a ti terheleseteket 😉😁 ott rohadjon meg, hármat is vegigelvezhettem. Kitartás.

2018. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem éhgyomori vérvétel van/volt :O csak cukorterhelésnél kellett éhgyomorral menni
2018. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
ez volt velem is, kivéve hogy nekem vészes hányásom volt és enni se tudtam, mert egész nap hánytam. én kihívtam egy nővért aki a kórházban dolgozik ahova jártam, és ilyen munkákat vállal hogy öregekhez/terhesekhez kimegy vért venni/ellátni. reggel már munka előtt jött, felkeltem addigra, hánytam, levette a vért, elment, próbáltam enni, hánytam és így ment az egész napom amíg meg nem született a gyerek. nálunk 300 ft-ért kijött a nővér.
2018. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok, nézz utána a terhelésles cukrot is így csinálta, a nővér kijött, levette az éhgyomrit, ettem 1 zsömlét és 3 dl tejet ami ugyan annyi cukornak felel meg. letelt az idő, visszajött, levette megint a vért és kész.
2018. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!