Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy valaki nem tud kihordani egy fiú terhességet vagy egy lányt?

Figyelt kérdés

1. Terhességem vetélés volt kínai naptár szerint fiú lett volna

2. Terhességem abortusszal végzödöt kínai naptár szerint lány lett volna ( folyamatos rosszullét hányás súlycsökkenés étvágytalanság)

3. Terhességem vetélés kínai naptár szerint fiú lett volna

4. Terhességem most vagyok 11 hetes tünet ugyan az mint a 2. kínai naptár szerint lány


2018. aug. 22. 06:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettol fugg.

De mindjart atleped a 3 honapot. A tobbi gondolom korai veteles volt

2018. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Van.

De ennek semmi köze a kínai naptárhoz. Ez genetika.

2018. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Összefüggést kerestem csak

Amugy a vetéléseknél sosem értem el a 6. Hetet...

Az hogy mért volt nem tudták kideriteni

2018. aug. 22. 07:02
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen két ismerősöm is volt, csak ők ki is horták a babákat, csak szülés után haltak meg a babák. Fiú volt mind a két helyen. A lány babáknál semmi probléma nem volt, mai napig egészségesek.
2018. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de te fiút se, lányt se...
2018. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi köze a kínia naptár szerinti nemnek a témához, mert ezek szerint akár fiú, akár lány lett volna, elvetélted.

(Most eltekintve attól, hogy a kínai naptár nagy átverés, sem a gyerekeimnél, sem a testvéreimnél, sem az ismeröseimnél nem igaz, a gyerek vagy az, amit ez jósol, vagy sem, de sokkal többször téved, mint hogy bejönne)

Viszont ha rendszeresen elvetélsz, akkor miért nem vizsgáltatod/vizsgáltattad ki magad, ahelyett, hogy ilyen hülye babonákon töröd a fejed.

Egyébként a kérdésedre válaszolva, van olyan nö, aki nem tud egyetlen terhességet sem kihordani, a gyerek nemétöl függetlenül.

2018. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, de ezt komolyabb genetikai vizsgálattal lehet kideríteni, nem feltételezéssel, meg kínai naptárral... a kínai naptár szerint a lányom okés, de a pocakban lévő kisfiú elvileg lány kéne, hogy legyen (egyértelműen nem lány).

Anyumnál volt egyébként ilyen feltételezés, az első terhessége 16 hetesen indukált vetélés lett nagyon súlyos, élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenesség miatt, az orvos nagyon nem akarta megmondani, mi lett volna, ebből ők arra következtettek, hogy fiú. Aztán volt egy 12 hetes vetélése, ott szintén nem akarták megmondani. A kettő között gond nélkül született két lánya. Valójában szerintem véletlenül alakult így, és ő beszélte be magának, hogy ez volt a gond, pláne, mert azt is csak ő feltételezi, hogy azok a magzatok fiúk voltak. Csak azért írtam ezt le, mert nálad is hasonlót látok... ne találgass, mert sokkal rosszabb. Anyám nekem is bemesélte a történetét, az elsőm missed ab lett, jaj, biztos fiúk voltak (ikrek, 9 hetesen műtöttek). Aztán született egy lányom. Most meg volt döbbenet, hogy fiam lesz, és teljesen egészséges (19. hétben járok).

Valójában baromi ritka az olyasmi, hogy valaki nem tud egy adott nemű babát kihordani, és az esetek többségében ilyenkor korai vetélés/elahalás van, vagy ha meg is marad, rendellenes a fejlődés, elég sokat olvastam erről.

Reméljük, most minden oké lesz nálad, de ha mégsem, inkább egy alapos genetikai vizsgálatot javasolnék, ne találgass, nagyon rossz, ha bemesélsz magadnak ilyesmit, és eleve úgy állsz neki a terhességnek, hogy minimum 50%, hogy nem marad meg, mert olyan nemű.

2018. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Leirtam már 1x hogy nem tudták kideriteni !!!!!
2018. aug. 22. 07:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Gyerekkori barátnőm anyukája fiúkat nem tudott kihordani. Sorra vetélte el őket, viszont van két egészséges lánya. De felejtsd el a kínai naptárat. Sem a kérdésedhez nincs köze, sem máshoz.

Nem lehet belőle megmondani a baba nemét. Persze véletlenül azért bejön néha, de semmi tudomány nincs benne. Tudod miben van tudomány? Abban ha uh-val látják mi van a lába között.

2018. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, van 2 egészséges lánya, több vétélésen is túl volt, mind fiú lett volna, azt mondták az orvosok, h fiút nem tud kihordani. Őt ez nem érdekelte, újra terhes lett,(akkor is fiút akart) és szült egy nyomorék fiút. Születése óta értelmi, és testi fogyatékos, az egész életét megpecsételte az anyja. Természetesen gondozza, ápolja, hiszen a vágya teljesült, lett egy fia. Már vagy 14 éves azt hiszem.
2018. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!