Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy bélmozgás?

Gréti78 kérdése:

Terhesség vagy bélmozgás?

Figyelt kérdés
Szisztok az életem fél éve meg változott válófélben vagyok és van egy új kapcsolatom akivel tervezünk közös gyereket, mivel már lassan 40 éves leszek. Fogamzásgátlót szedtem de már négy hónapja nem. Még orvosnál is voltam hogy lehetek e terhes és minden oké. öt napja furcsa mozgást vettem észre a hasamban leginkább alulról, mivel már voltam terhes tudom milyen mikor a gyerek rug pont olyan érzés volt, a menziszem mind végig eddig meg volt utolsó két honapban még előbb is ahogy szokott, el végeztem a terhességi tesztet de negatív lett, orvoshoz viszont csak két hét múlva tudok menni. Állitólag a bélmozgást is lehet kézzel érzékelni és nem tudom mit tegyek mivel a munkahelyen sokat emelek. Mi lehet terhesség vagy bélmozgás? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 28. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg 40 éves vagy?! Egy 14 évesnél érthető lenne ez az ostoba kérdés. Negatív a teszt és menstruálsz, nyilván nem vagy terhes!
2018. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!
2018. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha már szültél, akkor tudod, hogy a baba mozgását először a 16-20. hét között kezded el érezni. Az még messze van a rugdosástól. Az jóval később jelentkezik. Szerinted ha te teszteltél és negatív, plusz menstruáltál is, akkor terhes vagy? Elárulom, hogy nem.

És igen, a bélmozgás lehet pontosan ugyanolyan, mint a baba mozgása, sőt, nem csak érezhető, hanem látható is.

Emiatt nem kell orvoshoz menni. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj. Ha negatív, nem vagy terhes, ha pozitív, akkor az vagy.

2018. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam erről főleg hogy mennyire megbízható a terhességi teszt és vannak gyógyszerek amik befolyásolják az eredményt nekem gyenge asztmám van így kètfèle gyógyszert szedek.igen 40 vagyok utolsó szülésem 8 éve volt úgy tudtam hogy egy gyerek lesz de a szülőházát álom tudtam meg hogy kettő pedig rendszeresen jártam orvoshoz.eddig ilyen nem történt velem hogy nem tudom mivel ez egy hete tart folyamatosan a hasam alatt.sokan azt mondják hogy nincs olyan hogy nem veszi észre hogy terhes pedig van egy nőgyógyászt kérdeztek erről.holnap megyek a háziorvosom hoz hátha meg tudok valamit mert idegesítő hogy nem tudom mi van.
2018. aug. 30. 22:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Szülőszobában elnèzèst a szótár átírta
2018. aug. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!