Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen alhasi fájdalom,...

13 hetesen alhasi fájdalom, pecsételés?

Figyelt kérdés

11 hetesen kórházba kerültem haematoma és kis vérzés miatt. 5 nap múlva kiengedtek, másnap visszamentünk megint, mert egész nap hánytam (még a vizet is) aztán elkezdtem durván görcsölni. Szerencsére minden rendben volt, elengedtek. Tegnap ismét be kellett menni ugyanis pici pecsételő vérzésem volt és egész nap fájdogált a hasam. Megint mindent rendben találtak. Méhszáj zárt, baba mocorog, szívhang jó és már a haematoma sem látszik. Akkor most mitől véreztem? És az alhasi fájdalom meddig normális? Nem kifejezett görcsök, csak néha fájdogál. Amúgy már nem dolgozok, szigorú fekvésre vagyok ítélve, amit be is tartok. Rutascorbint, progesterone exeltist, magne b6ot szedek.

Első baba, nem szeretném elveszíteni:(



2018. aug. 29. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is bevéreztem a 11.12.14.héten azonnal kórházba mentem minden rendben volt nekem nem volt hematomám meg semmit nem találtak szintén rutascorbint irtak fel azt szedem azóta is napi 3*1et..a hasfájdogálás attol lehet hogy változik a tested nyúlnak a szallagok növekszik a méh stb ez miatt lehet kis vérezgetés (barnázás) ha elpattan egy ér esetleg a rutascorbin is pont ér pattanásokra is van (egyik ismerősöm pl orrvérzésre szedi) minden rendben lesz az a jó hogy már nincs hematomád :) 15hkm
2018. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobbakat kívánom, elmondok egy történetet, amit az én terhességemmel párhuzamosan követtem. Remélem, megnyugtat, hogy vannak durvább esetek is és mégis lehet pozitív a vége...

Az anyuka (40 felett) többször is vérzett, kb. másfél havonta, ahogy ő fogalmazott, "dőlt belőle a vér". Az orvosok meg sem tudták mondani, honnan jöhet ennyi, befektették, de sokkal többet nem tudtak tenni. A babája a 25. hétre megszületett, de még így is túl élte. Nagyon szívósak tudnak lenni ezek a picik!

Én is emlékszem a saját terhességemre, marékszám ettem a magneB6-ot. Az nem tud megártani. Ne aggódj, az is árt a picinek és látod, nem olyan ritka, hogy valaki vérezget... Minden jót kívánok! :)

2018. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtatóak vagytok! :)

Sajnos tegnap este ismét be kellett menni a kórházba, mert erős vérzésem lett.. mire megvizsgáltak már csak pecsételés volt. Mindent rendben találtak és nem tudják miért vérzek, az ultrahangon semmi nem lászik, a baba jól van és a méhszáj is teljesen zárt. További fekvés és gyógyszerszedés.. nem tudnak mit mondani :(

2018. aug. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!