Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti érzitek a baba súlyát?

Ti érzitek a baba súlyát?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, de nem érzem nehéznek a hasam, nem tudom elképzelni, hogy nagyjából egy 2,5 kilós kisbaba van a pocakomban. 6 hete nem voltam UH-n és csak szeptember 12-én megyek. Kicsit aggódom, vajon rendesen nő?!
2018. aug. 31. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem a "hasadban" van, hanem a medencédben. A csontos medence tartja a súlyát. Nem kívülről van rákötve a hasra, nem a hasfal izmai és bőre tartják. Ráadásul lassan nől, így van időd hozzászokni a súlyváltozáshoz. Ha egyik napról a másikra kerülne oda, feltűnne a különbség.
2018. aug. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem éreztem


Jók a szalagjaid, erős a hátizmod.


Nekem a 41. Héten sem volt nehéz.. Hajolni körülményesdn de tudtam.,

Még szüléskor is, akkor sem volt nehéz

2018. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En az elso gyereknel ereztem az utolso ket hetben, o nagy is volt, 4 kg-mal szuletett.

Akkor mar beilleszkedett es ugy ereztem hosszabb gyaloglas utan, hogy leszakad az alhasam, egy ido utan osztonosen tartottam a kezemmel, mert fajt, kellemetlen volt. Talan olyan pocaktarto ov jo lett volna, de akkor mar nem vettem.

Amugy sportolok rendszeresen, eros az izomzatom, terhesen is kifejezetten figyeltem a hatizomra es megis ez volt.


A masodik gyereknel nem ereztem hasonlot, pedig kesobb szultem, de kisebb lett joval, 3,1 kg-mal szuletett. Raadasul be sem illeszkedett szulesig, nem szallt le a hasam.

Nem tudom, hogy a sulykulonbseg, vagy az elhelyezkedesuk okozta azt, hogy maskepp “birtam” a hasamat.

2018. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem nehéznek, és könnyebbnek sem magam a szülés után. Csak olyan 3-5 hónap múlva éreztem hogy sokat csökkent a súlyom és nagyon vékony lettem a szoptatástól.
2018. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!