Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vihar van és mennydörgés...

Andreaa7 kérdése:

Mikor vihar van és mennydörgés nektek is sokat mocorog a baba a pocakban?

Figyelt kérdés
Tegnap este óriási vihar volt és ennyit egy időben mozogni meg rugdosódni nem éreztem még. Lehet hogy megijedt a kis manó? :( :)

2018. szept. 3. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam volt ilyen, vihar idején pörgött-forgott a hasamban, azóta is imádja mikor villámlik. A lányomra nem volt semmilyen hatással az égzengés.
2018. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is fiút várok.Nagyon cuki volt :)))
2018. szept. 3. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is amikor eső van vihar akkor nagyon aktív :)
2018. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Kis nyugis baba amúgy, legalábbis így pocakon keresztül még az :) de a hideg frontra mindig beindul.
2018. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök érdekes, nekem is fiam van, frontkor meg vihakkor mindig lapít :)
2018. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babóm ( szintén kisfiú ) egy viharos éjszakán gondolta úgy hogy nem marad bent tovább :) de egyébként is többet ficergett esős időben.
2018. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Eszembe jutott egy aranyos történet, amit anyukám mesélt bátyám születéséről:


Anyának már nagyon sűrű fájásai voltak. Mondogatta mindenki, hogy ebből hamar baba lesz. Jött is épp egy jó nagy nyári vihar.. a front hatására sorra tolták be a szülőszobára a nőket. Mire bátyám úgy döntött, ő bizony ilyen időben nem jön ki... :D Anyukám úgy mesélte, hogy kb mintha elvágták volna az egészet.. majd mikor elvonult a vihar, akkor majdnem ott folytatták ahol abbahagyták.

2018. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztosan megijednek ilyenkor a kis bátor manókák :D
2018. szept. 4. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!