Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kb 7 hetesen volt először...

Aki kb 7 hetesen volt először orvosnál és volt szívhang, minden rendben volt, az legközelebb csak a 12. hetire ment?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes előtte még egyszer?
2018. szept. 6. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7 hetesen voltam először, most a héten 10 hetesen voltam dokinál és 12.héten megyek

magánorvoshoz járok... én ki se bírnám azt az 5 hetet, ezt a 3. is nehezen viseltem,hogy nem tudtam semmit a babáról! második terhességem, azt hittem kevésbé leszel stresszes :D

2018. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első gyermek: 6 hetesen uh, csak petezsák+szikhólyag, 8.héten hívott vissza, akkor már minden ok volt, legközelebb már csak a 12. hetes uh volt.

Második baba:8 hetesen uh, minden ok legközelebb csak 12. heti volt megint.

Ha nincs panaszod és az előző vizsgálaton minden rendben volt akkor felesleges menni. Az sem annyira jó ha sokat piszkálnak ott lent.

2018. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó ezen jót mosolyogtam:

"Az se jó,ha sokat piszkálnak ott lent"


terhesség alatt is lehet nemi életet élni, azaz akkor elég sűrűn piszkálnak ott lent :D


ez nem lehet egy normális terhességnél probléma

2018. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy látom vegyesek a vélemények. Igazából az uh nem káros, aztán nekem megér annyit, h tudjam h tényleg minden rendben van. Az elsö uh-n csak egy kis babszemet láttunk, már hátha emberibb alakja lesz :-)
2018. szept. 6. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!