Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jött elő a kívánós...

Kinek mikor jött elő a kívánósság? Volt valami extra kombótok?

Figyelt kérdés

A 10. Hetet taposom, és úgy érzem a savanyú káposzta lett az én "barátom". Bármikor bármihez bármennyit meg tudnék enni belőle :D

Tegnap pl kapucsínó ivás közben eszegettem :D


2018. szept. 7. 12:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben egy hétig rengeteg karalábét ettem. Amit egyébként utálok. Valamint nálam is menő volt a savanyúkáposzta, a kovi ubi és a barack. De ezeket korábban is szerettem.

Hálás voltam, hogy ilyen dolgokat kívánok.


De az a kívánósság kutyafüle nem volt ahhoz képest, amit az elmúlt két hétben produkáltam. Süteményt ennék, sütivel. Oh és big mac-et. Pedig nem vagyok nagy mekis. Átlagosan évente kétszer eszem mekiben. De lehet, hogy csak egyszer.

De elképesztő önuralmat igényel, hogy ne egyek folyton valami krémes sütit. Pedig a cukrom amúgy tankönyvbe illő. (Már korábban is méregettem és tök jó mindig)


Tegnap mondta a dokim, hogy kicsit kisebb a koránál a baba. Az jutott eszembe, hogy talán ezért kívánom az édeset? Kéne több energia a fejlődéséhez? Mindenesetre nagyon igyekszem kordában tartani ezt a kívánosságot. Csak mértékkel adok neki teret. Hízásra hajlamos vagyok. Szóval nagyon figyelek.


25 hkm

2018. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Uh most hogy írtátok, úgy ennék savanyú káposztát, de azt a piacit, amit hagyományosan készítenek! Amúgy nálam most a zsíros dolgok a nyerők. Csak a csülkös bablevesre tudok gondolni. Mekis kajákért én sem ugrálok, de most gyakran jár a fejemben a hamburgerjük, na meg a forró almáspitéjük. Extrém kívánósság nincs, de a sós dolgokat részesítem előnyben, pedig édes szájú vagyok.
2018. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Májkrémes kenyér majonézzel, pici borssal és savanyú uborkával, de csakis a Lidl-ben kapható negyedelttel.

Most a gyomrom felfordul ettől a kombótól, de első terhességem alatt állandóan ezt ettem. 😄

Most is kismama vagyok, de semmi extrém dolgot nem kívánok, csak a körtét és a gyümölcsleveket. 😊

2018. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer fordult elő, hogy nagyon megkívántam valamit (3 terhesség alatt). Ráadásul jó késő este tört rám. Mondtam a páromnak, hogy hozzon nekem kaját valahonnan, mindegy hogy mit, csak legyen rajta/benne kukorica. Szerencsére sikerült megoldania.
2018. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok! mit nem adnék érte,ha végre valamit megkívánnék :(

undorodok/rosszul vagyok minden kajától... pedig ennék már jóízűen valami finomat


első terhességemnèl is ez volt, 12-13 hétig szenvedtem.. de utána se voltam annyira kivánós

memzesz előtt jobban megkívántam valamit, mint a terhességem alatt :D

2018. szept. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
paradicsomos babkonzerv az elején, aztán kínai csípős savanyú leves(ettől már undorodom) és koviubi(ami mire elkészült már a szagától kifutottam a világból) :D
2018. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én inkább undorodttam dolgoktól. Nem bírtam a joghurtot meg a tejet,tejfőlt,és az ilyen tejszínes, krémes ételeket, egyből kijöttek. Mekis kajával amúgy el vagyok néha megkívánom de terhesség alatt a meki közelében a ki áradó szagtól is rosszullét jött rám.
2018. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én a 6. hétben járok, szerencsére nem vagyok kívánós. Talán tudat alatt az is szerepet játszik a dologban, hogy jelentős túlsúllyal lettem terhes, úgyhogy nagyon figyelni kell a hízásra. Amit viszont megfigyeltem, hogy az édes ételek nem is érdekelnek, viszont pl. a kígyóuborka mennyei manna lett (az uborkát nem szerettem eddig különösebben):D.
2018. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

En csak anyukamrol tudok nyilatkozni.. meselte, hogy a mindene volt a savanyu uborka, mikor engem vart. Ejjel fel kelt pisilni, aztan rongyolt a konyhaba es ubizott. Ha nem volt otthon uborka, akkor baj volt... Vicces belegondolni. En peldaul utalom a savanyu uborkat, de anyu kiszamolta, cirka 15 liter savanyu ubit fogyasztott el velem a 8-9 honap alatt. Tobbet, mint en 26 evem alatt... Igy nem csoda, ha ruhellem. :D


En most szurkolok, hogy ne jojjon meg! Sok sok boldogsagot es jo egeszseget nektek!!

2018. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!