Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 4 kg hízás. Sok?

27 hetesen 4 kg hízás. Sok?

Figyelt kérdés
Nem látszik rajtam, mert 173 cm vagyok, 59 kg-val kezdtem a terhességet, de én soknak érzem. Főleg, hogy itt gyk-n a vaszolók többsége nem hízott vagy fogyott is terhessége alatt. Mennyi lesz így a végéig? :( Ti ennyi hetesen mennyit híztatok?

2018. szept. 8. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy sok! Annak kb a fele a baba és a hozzátartozó dolgok.


Én 25 hetes vagy, +2kg-val, na de én 10 kg felesleggel kezdtem. Szóval nekem könnyű nem hízni.

2018. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy sok!!!! :)
2018. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem sok, sot, a testalkatodhoz kepest meg tobb is lehetne vagy ket kiloval... alacsony a BMI-d, zsirt is kellene felszedned.

En hasonlo alkatu vagyok (magasabb es sulyban kicsivel tobb, de a bmi-nk kb egyforma), vekony voltam vilag eletemben es soha nem erdekelt senkit, hogy mennyit hizom terhesseg alatt. Sot, amikor az egyik gyerekkel tiz kilo lett a vege, akkor azt mondta a dokim, hogy ez keves lett, sovany vagyok, nincs rajtam zsir.

Igaza volt, szules utan par hettel ugy neztem ki, mint egy versenyagar.

Most pl 31 hetesen 8 kilonal jarok, siman lesz 12-13 kilo a vegere es az egyaltalan nem sok, semmi nem fog abbol rajtam maradni, de legalabb nem megyek majd a kiindulo sulyom ala...



(Amugy el ne hidd mar, hogy mindenki fogy, vagy alig hizik par kilot a 40 het alatt. Az, hogy itt ki mit ir nem jo arra, hogy ilyen kovetkeztetest vonj le. Vagy csak az ir, aki erre buszke, a tobbiek meg nem mernek mert manapsag “ciki” hizni terhesen, vagy a fele kamu.

Eleve a fogyashoz kell am sulyfelesleg is, a te sulyodbol nagyon nem lenne jo fogyni, sor, veszelyes lenne neked is es a babanak is.

Nem azt mondom, hogy 25-30 kilot felszedni szuper, de senkinek nem kellene rosszulereznie magat azert, mert normal testalkatra hizni mer terhesen 10-15 kilot. Ez csak valami agyament trend, elvaras.

Inkabb figyeljen oda az ember akkor, amig nem terhes, ha ennyire fontos a testsulya.

Ha a valodi kepet akarod latni, akkor nezz korul a terhesgondozason es lathatod, hogy igenis gombolyodni kezd a legtobb kismama felido utan. Es ez igy is van jol...)

2018. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok, csak azok nem híznak akik túlsúllyal kezdték a terhességet, neked viszont normál súlyod volt az elején, én 58 kg-val indultam, 57-tel szültem, de én végig hánytam, és a legkevésbé se volt normális a terhességem, császár után 48 kg voltam, hízzál nyugodtan, 10 kg minimum rajtad lehet szülésig.
2018. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!