Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés ez a hízás 31 hetesen?

Kevés ez a hízás 31 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

178 magas vagyok, 67 kg voltam amikor teherbe estem. Szuper terhességem volt eddig, egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul, fittnek és aktívnak érzem magam. Tegnap voltan orvosnál és most először lemértek a súlyom . 73 kg-t mutatott a mérleg. Nem kevés ez? Megnéztem egy ilyen netes táblázatban ott 31 hétre 78-at ír... A nőgyógyászom szerint a baba jól van, meg nagyobb is kicsit a koránál.

Rendben van ez így szerintetek?


2018. máj. 30. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy nem híztál sokat 😊 Ha a doki szerint a baba jól fejlődik, akkor az úgy is van. Nekem is azt mondták, hogy a baba elveszi, ami neki kell 😊 További boldog babavárást!

34 hkm

2018. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

A táblázat hülyeség, egy terhesség alatt ami szükséges lenne (a babára meg a kapcsolt részekre) az kb 5-8 kg összesen, a többi az, ami az anyára rakódík zsírként.

Ha valaki túlsúllyal lesz terhes, annál az is teljesen nrmális lehet, ha semmivel nem lesz több a súlya, söt adott esetben akár kevesebb is lehet, a babának ettöl semmi baja sem lesz.

Örülöj, hogy nem hízol, így a szülés után nem kell sok túlsúlytól megszabadulni.

2018. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!

(Én +6kg-mal mentem szülni 38+5ön)

2018. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó. Én +2 kilónál jártam, bár én 170/65 voltam terhesség előtt. Így is +7 lett a vége. (Az igaz, egyáltalán nem vizesedtem) Baba 3,5 kg lett.
2018. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó hónapban szedtem csak fel 6kilo vizet, addig összesen 4,5 volt az első babanal. Most 27 hetesen 3 kilónál vagxok de míg az elsonel 70kiloval kezdtem most sajnos 80rol indultam, szoptatás alatti hízás miatt.... szerintem ha a baba jól van semmi gond, nem kell aggodnod!
2018. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 180 magas vagyok, 34 hetes és eddig 1.5 kg jött fel..de én nem 70 ről indultam. Te nagyon vékony lehetsz.
2018. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!