Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok 8...

15 hetes terhes vagyok 8 kg-ot híztam eddig! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1800 kcal-ás étrendet tartok (diétám alatt estem teherbe ami 1300-as volt) sajnos veszélyeztetett terhes vagyok (görcs,vérzés,placenta rossz helyen) igy a napi edzéseket sőt még a sétát is kilőtte a dokim 🙁🙁 nem szeretnék gurulni megint de nem kockáztatom a babám életét.78 kg-al kezdtem ma reggel 86 voltam ami rettenet sok.

2018. szept. 15. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a kalóriákat számold,hanem a szénhidrát és cukor mennyiséget is csökkentsd.

Nekem sajnos magas cukor miatt kell a 180 g-os ch diétát tartom, de egész kibírható, napi 5x étkezés, állandóan jól vagyok lakva a mégis fogyok (pedig nekem nem nagyon van miből). Ha nem is tartod be szigorúan, de azért érdemes utánaolvasni.Egy próbát megér. :)

Egyébként meg kérdezd meg a dokid át, hogy ő mit ajánl, az a legbiztosabb.

2018. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minimalis szenhidrat, sok feherje, gyumolcsot inkabb napkozben, este azt mar ne egyel. Zoldsegek. Esetleg az ebededet is beszabalyozhatnad hogy hus zoldsegekkel, salataval

Es persze nulla cukor, csoki, egyebek

2018. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En is azt javaslom amit az 1. irt!
2018. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Minimális szénhidrát. Kenyér, pékárukat kerüld, ha mégis ennél akkor csak teljes kiőrlésűt. Sok gyümölcs, zöldség. Gyümölcsökkel azért óvatosan, ami magas cukortartalmú (mint pl. Szőlő) abból csak keveset. Többször egyél, de keveset.

Ugyanez a helyzet nálam is, 15 hetes vagyok és 4 hete csak pisi és gyors zuhanyra kelhetek fel. Eddig 2kg-ot híztam. Én a levesekre kattantam rá nagyon, jól esik és nem is hízlal. Cukroddal nincs baj?

2018. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A diétám kezdete óta (február) nem eszem sem cukrot,sem gyorsan felszivódó szénhidrátokat így a napi CH bevitelem maximum 150-180/nap-ezt is figyelem, amit észrevettem (az ujjaimon először) hogy vizes vagyok de az képtelenség hogy ennyire feltornázza a súlyt ilyen rövid idő alatt.Dokim annyit hagyott meg, hogy nem mozoghatok 😞 a súlygyarapodásról viszont tudom mi a véleménye.Tanácstalan vagyok mert egyszerűen nem tudom és nem is merem lecsökkenteni az étkezés adagját ami szintentartásnak lett minősítve....
2018. szept. 15. 08:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Konzultalj egy dietetikussal, nézzetek át együtt az étrendedet, hátha ő lát benne valami nem jót
2018. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
...erre még nem gondoltam!Köszönöm,elkezdek keresgélni. 😊
2018. szept. 15. 08:48
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha egész nap fekszel, akkor nem szabad ilyen rengeteget enni 2000 kcal kell egy nőnek ha valaki nem terhes, terhesen 200 kcal- val több. Annak aki MOZOG , ha te fekszel egész nap ennek a felét!
2018. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom utolsó te meg vagy hibbanva, alapjáraton (ha csak fekszel, és nem csinálsz semmit) egy nő 2200-2400 kcal-t éget el. A fogyáshoz alapjárat mínusz 200-300 kcal pont elég. Tilos 1200 kcal alá menni.!

Ne irogass baromságot egy várandós kismamának, aki még a magzatot is táplálja, hogy egyen 1000kcal-át,mert csak fekszik. Ez már egy nem terhes nőnek is koplalás.

2018. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még annyit, hogy nyugodtan utána lehet nézni annak amit írtam, de tudom mit beszélek, hiszen fitnessben dolgozom, étrendeket állítok össze.
2018. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!