Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes babás vagyok; a...

27 hetes babás vagyok; a hasam estére elég telt érzésű, de inkább csak felül, a gyomromnál/bordámnál. Néha olyan érzés, mintha szétfeszülne a bordám. Ez már így marad a végéig?

Figyelt kérdés
Nem korai ez még? Mi lesz a végére?
2010. jún. 22. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
majd az utolsó héten. Még feljebb fog menni a méhed, a tüdődet is nyomni fogja. Helyet keres magának a baba
2010. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem is ez van, sőt, szinte mionden étkezés után amikor nem madáradagot eszem :) A végére könnyebb lesz mert 36. héttől lejjebb megy a méh és már nem fogja a gyomrot nyomni sem a bordákat.

34 hetes kismama

2010. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 22.hetet és nekem már több mint egy hete így van sajna.Nekem mondjuk nem átlagos a hasméretem,Mindenki azt hiszi hogy nemsokára szülök.Nem tudom hogy mennyire függ össze a kettő.
2010. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat - elég lent van a babám, azt mondják kicsit korai is, de talán nekem eleve ilyen, nem tudom elképzelni hova megy majd lejjebb :)
2010. jún. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!