Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamik, Ti...

33-34 hetes kismamik, Ti mindent megvettetek már a babátoknak? Kórházi csomagot már összeállítottátok? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Második! :)

Aranyos vagy, köszi! Odáig eljutottunk ma reggel, hogy a kiságyat hazahozhatjuk, meg megvehetjük a babakocsit. Persze a többi cuccról kedves Anyósom hallani sem akar, úgy tervezi, ő majd megvesz mindent, ha megszületett a pici... na még mit nem. :))))


Jaj, nagyon örülök, hogy tetszik Nektek ez a név, a tesóm kicsit elvette a kedvem, mert azt mondta, szerinte ez olyan jelentéktelen név. Pedig nekem annyira nagyon tetszik. :)

2010. jún. 24. 11:49
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves Első! :)

Neked is köszi mindent! :)Gyors és könnyű szülést Mindkettőnknek! :)))


Puszi Nektek Lányok!

2010. jún. 24. 11:52
 13/13 A kérdező kommentje:

33 hetes kismami! (Első válaszoló :) ) Megosztanád velem, hogy pontosan miket vesztek, vettetek meg a kis Dominiknak? És hogy a kórházba mit viszel? Listám nagyjából nekem is van, de sajna nem nagyon tudom kivel megbeszélni ezeket a dolgokat, anyósommal nem állok neki megbeszélni, mert úgyis csak vita lenne a vége.

Köszi, ha átküldöd! :)

2010. jún. 24. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!