Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan nő aki fiú...

Létezik olyan nő aki fiú gyermeket szeretne, vagy általában mindenki kislányt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lányt szerettem volna, kissé elkámpicsorodtam az uh-on, h fiam lesz. Most meg azt szeretném ha lenne következő gyerek akkor fiú legyen. :D
2018. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kétségem afelől, hogy fiam lesz. Nem szerettem volna jobban egyiket sem, mint a másikat, de egyszerűen tudtam, hogy fiú lesz.

Most, hogy már van egy, el nem tudnám képzelni, hogy majd a következő NE fiú legyen. Nem is tudom, mit kezdenék egy kislányal :o

2018. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én kisfiút szeretnék
2018. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a vágy a gyermekek neme iránt, mert egyébként sok helyen még most is nagyon létező dolog. Régebben Magyarországon főleg a világháború után több fiú gyereket szerettek volna a nők is, hogy pótolják a kiesett fiúállományt. Kínában, Indiában, illetve sok közép-keleti országban a fiú gyermek magasabb szinten van a kívánságlistán mindenkinél mint a lány gyermek. Főleg ott ahol befogják őket munkára, a lányok meg inkább csak "tenyészetre" valók, illetve eladják őket gazdagabb férfiaknak. Ez csak egy kis kitérő.


Európában és a fejlettebb országokban már egyre több nem csak nő,hanem férfi is szeretne kislány gyereket.


Az én példám viszont az, hogy nagyon elszomorodtam mikor megtudtam hogy fiam lesz. Szégyellem, de így van. Mindig kislányt képzeltem el, még most sem tudom teljesen elképzelni hogy milyen lesz fiút nevelni. Mindig úgy tartottam ,hogy a fiúk verekedősebbek, nem olyan ragaszkodóak mint egy lány.Felnőtt korukban pedig kevésbé törődnek az anyjukkal mint a lányok. Sajnos ezt a családomból merítettem, ugyanis mindenhol ez van.

De szerintem rengeteg múlik a neveltetésen. Én most csak azon izgulok hogy egészséges lesz-e, a többi már tényleg nem számít nekem.

2018. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is fiút akartam! 2 fiút! Az első terhességemnél meg is álmodtam hogy fiú.

Fiú is lett, és nagyon örültünk neki!

Második babánál, el sem tudtam képzelni hogy nekem lányom legyen.

Az elejétől mondogattam hogy :tuti fiú ő is.

Most nem álmodtam meg konkrétan a nemét, viszont álmomban újszülöttet szoptattam, aki rózsaszín plédbe volt bugyolálva.

Le is esett az állam amikor mondták az ultrahangon, hogy bizony kislány...

Még szokom a gondolatot!!! Örülök és a lényeg hogy egészséges, de valahol mégsem tudom elképzelni hogy nekem lányom lesz.

Ha megszületik persze biztosan ez lesz a legtermészetesebb dolog az életünkben! ☺️

2018. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!