Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék jó áron kismama...

Hol tudnék jó áron kismama kabátot venni Bp-en, megéri egyáltalán ha november végén szülök?

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy dec 4-re vagyok kiírva, de lehet előbb meglesz, tehát gyakorlatilag a tél legnagyobb részére már nem kellene, hacsak nem olyat vennék amiben hordozhatom a gyereket.Igazából túl sok helyre nem járok,mert nem dolgozom már és ha megyek is akkor az orvoshoz legföljebb. Nagyon sokba kerülne nekem most egy akár 15 ezer forintos kabát. Ahol eddig néztem ott mindenhol ennyitől kezdődik. Interneten árulnak használtan, de én próba nélkül nem mernék venni online, már többször ráfáztam, muszáj felpróbálnom.


C&A és H&M-ben esetleg van boltban? A Pólus van hozzám legközelebb. De szerintem még ott is nagyok. Vagy vegyek nagy méretű kabátot? Nade azt meg hol? Ami új az drága. Bocsi, csak még nem vagyok annyira jártas pesten sem, nem olyan régen lakom itt.



2018. szept. 25. 15:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7-esnek:Ne is mondd, mennyire felháborító hogy ilyen áron adják a terhes ruhákat. Én már annak is örültem ,ha találtam 6000 Ft-os nyári felsőt. Van olyan bolt ahol még azt mondom elfogadható viszonylag, de annyi minden kell még egy kismamának, hogy összességében nagyon sokba kerül a terhesség.


A kabátra visszatérve, nekem sem lenne jó tényleg a nagyobb méretű. mert alacsony vagyok, így is még a S-es kabát is olykor nagy a kezén, eddig a hasán is az volt, de most már ugye nem. Viszont a melleim terhesség előtt is nagyok voltak, nem arányosan a testalkatommal. Bonprixben valóban vannak jó kabátok, de mint mondtam netről nem vásárolok.

2018. szept. 25. 20:06
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nekem nincs jogsim, ezért mindenhova gyalog és tömegközlekedéssel megyek, kivéve ha párom visz kocsival, de mivel ő dolgozik sokat, ezért legtöbbször nem kocsikázok, ezért nekem valóban vastag kabát kell.
2018. szept. 25. 20:08
 13/14 anonim ***** válasza:

saját kabátotokba varrassatok egy plusz toldalékot, varrónő szerintem max 5e-ért megcsinálja, és akár hordozáshoz is hordható lesz.

pl. mint ebbe

[link]

2018. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első babám novemberben született, nagyon nagy hasam volt, a sima télikabátom már esélytelen volt. A C&A-ban vettem rendes, nem kismama kabátot, ilyen "hurkás pufit", jól tágul,de szűkíteni is lehet oldalt. Szülés óta is tudom hordani. Most is láttam az üzletben hasonló kabátokat.
2018. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!