Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség, hányadik...

Első terhesség, hányadik hétben van, hónapba kezd el látszodni, egy vékony nőn vékony pólóban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Tök változó. Függ az alkattól, genetikától, hasizmok erősségétől stb. Én a vékonyságom mellé alacsony is vagyok, átlagos izomzattal, a 14. héten már simán látszott az első gyerek (igaz, tél volt, be voltam öltözve, szóval ez csak akkor volt igaz, ha valahová bementem, és levettem a 60 réteg ruhát). Most a másodikat a szemfülesebbek már a 12. héten kiszúrták, nyár közepe volt, pont a vékony pólós időszak, már látszott, hogy kerekedik a hasam.
2018. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nemvoltam nagyon vékony, de lapos hassal kezdtem. Kb egy passzos felsőbe úgy a 16dik hét fele kezdet látszodni valami, de egy kicsit bővebb felsőbe kb még most se vennék észre és 22hetes leszek a héten. De kb a 3dik honap után érzékelni fogod a változást a hasadon.
2018. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
nincs kőbe vésve, ahogy az első is írja. nekem 13 hetesen begratulált egy ügyfelem (nem tudta hogy gyereket tervezünk)...az ember a bizonytalanra nem gratulál be, szóval valószínű az nem a reggeli rántotta volt, amit látott rajtam. amúgy egész terhességem alatt azt mondták hogy jó nagy a hasam, és 10 kg ment le a kórházban a szüléssel, szóval jó nagy is volt valszeg, a baba egyébként 3650 grammal született. sok volt biztos a víz. 158 cm és 56 kg vagyok amúgy
2018. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Első terhességbél 8 (!) hetesen rákérdezett a legközelebbi munkatársam, pedig tél volt, farmeros pulcsis időszak (mondjuk egyikből se bő fazont hordtam). Még nyilván nem a baba nyomta ki, csak közvetetten okozta. A terhes hasat csináló állandó puffadás buktatott le.

Akkor 158 centihez 50 kilóval kezdtem.

2018. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem későn. Kb 17-18 héten kezdett valami látszani, de akkor sem volt egyértelmű, hogy terhes vagyok-e vagy csak beebédeltem.

Ma pl egy eladó nem vette észre, hogy terhes vagyok, pedig már 29. hetes vagyok. Vicces volt.

2018. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Most közel 23 hetesen még pólóban sem nagyon látszik, pedig passzentos felsőket viselek. Inkább úgy nézek ki, mint aki jól bekajált. Kabáttal, lengébb felsőkkel stb. abszolút nem látszik semmi :)

Kollégáim még mindig nem vették észre amúgy. Kíváncsi leszek mikor döbbennek le :)

2018. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

mamám anyutól kérdezte meg,hogy babát várok-e, mivel eltűnt a derekam 😂ez a 8.héten volt, nyilván a puffadást láthatta még csak

13 hetes vagyok, reggelente még nem lehetne megmondani a terhességet..de este már kb. akkorára puffadok, mint az első terhességemnél félidősen voltam 😊

első terhességem kb. 18.héten kezdett látszódni, aztán 3-4 hét alatt hirtelen sokat nőtt, szóval 20-22 hétre már egyértelmű terhes pocakom volt

2018. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Mindenkinél más


Pl én a 15. Héten már láttam magamon

Aki jól ismert az kiszúrta

Visszanéztem a 17 hetes képeket.. Ha nem ismernek nem mondják meg.. Hasára annyira nem figyelő nőnek tűnök a képek alapján

2018. szept. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyéni, főleg a nő belső anatómiájától függ. Nekem jellemzően későn látszottak a terhességeim (mindet 167 cm/57 kilóval kezdtem és lapos hassal). Az első terhességem olyan sokára lett egyértelmű, hogy először 27 hetes koromban kérdezett rá olyan, aki nem tudott róla. 94 cm-es haskörfogattal mentem szülni a 40 héten, és a betegfelvételis a fülészetre akart felvenni a szülészet helyett, mert nem hitte el, hogy mindenórás vagyok. :-D
2018. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

8-as vagyok

Nem tudom miért lettem lepontozva


[link]


17+4 naposan

Ez reggeli puffadás bélküli ( sosem puffadtam)

3 kg plusz

Lapos hasam volt előtte

2018. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!