Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin okozott...

Melyik terhesvitamin okozott Nektek a legkevésbé hányást, émelygést?

Figyelt kérdés

Tudom persze, hogy nem lehet általánosítani, a saját tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.

Nem tervezett baba volt, így az ötödik héten mikor kiderült, akkor kezdtem Gravidát szedni az orvos javaslatára 1 szemet este. Azóta többször ébredtem éjszaka arra, hogy azonnal ki kell mennem, illetve a reggeleim is általában szörnyűek. 2 napja nem veszem be, teljesen jól vagyok éjszakánként és reggel is.

Mit érdemes helyette?

Köszönöm a válaszokat!


2018. szept. 26. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn a trimesztert szedem nálam bevált.
2018. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En jutavitet a vegen es femibiont az elso 2 trimeszterben. Nekem nem attol volt hanyingerem. Elso idoszakban szedtem de nem volt, aztan par hetig volt, akkor is szedtem es kesobb is szedtem es megint nem volt hanyingerem, szóval. Viszont a gravidatol egett a gyomtom meg terhesseg elott es szorulasom lett.
2018. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az Elevit-tel voltam ugyanígy, és a Gravida vált be. Mindenki másként működik. :)
2018. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg ki kell tapasztalni.

Nekem a femibion vált be, azzal minden rendben volt.

Gravidát mindig kihánytam, 1 hét után feladtam.

2018. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nehéz kérdés, mert pl. az első trimeszterben nem nagyon lehet elkülöníteni, hogy a vitamintól émelyegsz/hánysz, vagy egyébként is rosszul lennél. Én Femibiont szedek az ötödik héttől, de a hatodik héttől végig rosszul voltam. Nem váltottam, a 13. héten el is múlt az émelygés/hányás.:) Szóval így a Femibiont javaslom.
2018. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Elevittől mindig hányingerem volt, Hipp Natalra váltottam.
2018. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Femibion nekem teljesen bevált, az Elevittől és a Gravidától is rosszul voltam, mást nem próbáltam.
2018. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hipp natal. Mèg ízlik is :)
2018. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem. Nem volt vele gond.
2018. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én biztosra veszem, hogy attól van. Éjjelente úgy keltem, hogy akkor azonnal jön a róka, ott tartottam magam mellett a lavórt. Reggel olyan gyomorégésre ébredtem mindig, hogy azt hittem elpusztulok és kb. délig egy falatot nem tudtam enni. Első nap mikor elhagytam nem hánytam éjjel és a reggel is sokkal jobb volt, második éjjel fel sem ébredtem és simán tudtam reggelizni a párommal. Úgyhogy mindenképp váltás, a Femibiont néztem ki, hátha bejön. Amúgy álmomban nem gondoltam volna hogy pont a terhesvitamintól fogok hányni, egy ismerős kismama mondta hogy többet próbáljak ki mert hánytathat.

2018. szept. 26. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!