Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek feszul, huzodik az...

Nektek feszul, huzodik az izmotok es a borotok az utolso hetekben? Hasznaltok valamilyen pocaktartot emiatt?

Figyelt kérdés

Ha igen milyet es segit-e?


A 34. hetben vagyok a harmadik babaval. Magamhoz kepest nagy a hasam (masokhoz kepest nem), de a ket nagyobb gyerekkel kb szulesnel volt ekkora.

Mar egy hete naprol napra egyre jobban faj a borom es az izmaim.

A borom a hasam felso reszen, foleg oldalt, ezen kivul a derekamon mindket oldalon fajnak, hizodnak az izmok, elol is feszul, szet is nyilt mar valamennyire.


Amugy sportos alkat vagyok, most is mozgok meg, a helyes testtartasra odafigyelek, stb, de ezen ez nem segit. Ma mar delelott 10-re azt ereztem, hogy egyszercsak elengednek a szoveteim es szetszakadok.


Nezegettem online a pocaktarto oveket, nem valami szepek, de holnap elmennek inkabb venni egyet, ha megis segit, mert meg sok van hatra.


De tobb fajta van, tobb arban.

Melyiket erdemes megprobalni?


2018. szept. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

En 30 hetes vagyok a 3.al, es en is erzem neha. Az elozo terhessegeknel inkabb koldoknel fajt a vegen de nem tudom pontosan mikortol.

En hasznalok pocaktartot, akkor is hasznaltam es az jo volt amikor megtartottam a hasamat akkor nem fajt

2018. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Akkor holnap korbenezek, ha lesz idom elmenni babas boltba.

En is azzal probalkoztam ma, hogy “tartottam” kicsit alulrol a hasamat es hatarozottan jobb volt, nem fajt annyira.

Bizom benne, hogy ilyesmi hatast erek el az ovvel is...

2018. szept. 26. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
En Anitat vettem. Szerintem jo. De fel kell probalni a boltban.:)
2018. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!