Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamáknál nem is...

Duci kismamáknál nem is gömbölyödik a pocak?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok,de úgy nézek ki,mintha csak mégjobban meghíztam volna. Ma a buszon is majdnem ellöktek,mert nem látták,hogy terhes vagyok.
2018. szept. 26. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Pàr hét, ès fog az gömbölyödni, ne aggódj!

Egyèbkènt sovànyaknàl is van, hogy alig látszik, ez alkati kèrdés+függ attól, hogy fekszik a baba.

Fog làtszódni! :)

Milyen tapló emberek vannak!... :(

2018. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
100 kg fölött vagyok, csodaszép kerek terhespocakjaim voltak és vannak minden terhességemnél. 😊
2018. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor se kéne ellökniük, ha nem vagy terhes.😊 A pocakod majd gömbölyödik nyugi. De aki "paraszt" az később is az lesz sajnos, nem a pocakod fogja befolyásolni.
2018. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

mikor voltam nst-n kisfiammal anno, volt egy nő akiről én egyáltalán nem mondtam volna meg,hogy egy idős terhesek vagyunk! Semmi gömbölyű terhes hasa nem volt 😯 sőt lógott neki 😕

kb. 120kg tuti volt,ha nem több

egyszerre szültünk vagyis őt császározták... hát az volt az első,hogy mekis kaját hozatott magának 😕 fura volt de bezzeg azon háborgott,mikor cukorborsófőzelék volt a menü a kórházba 😑mondván,hogy "szoptató anyáknak,hogy adhatnak ilyet...aztán majd fájni fog a baba hasa..."

2018. szept. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Függ a duciságtól. És egyébként még másik kb 8 dologtól. Mennyire vagy magas, milyen széles a csípőd, arányaiban milyen hosszú a törzsed stb.

Plusz, lehet, hogy csak te képzeled ezt :)


27 hetes vagyok, szintén dagi kismama. A normál súlyomhoz képest plusz 10-11 kg-val estem teherbe. Szóval tényleg nem a kövér kategória vagyok, de a normáltól is messze álltam. Én is mindig úgy látom, hogy én inkább csak úgy nézek ki, mint aki istenesen meg van hízva.. de a környezetem szerint hülye vagyok :D és láthatóan kismama vagyok. Igyekszem nekik hinni, mást úgy sem tehetek.


De pl volt itt a napokban egy has tippelős kérdés fotóval. Egy vékony kismama gyönyörűen gömbölyödő feszes hassal. Én és még több válaszoló is 30 hét felettire tippeltünk, mire kiderült, hogy "csak" 26 hetes. Valószínűleg ő nem túl magas, és a csípője sem túl széles, így a baba leginkább felfelé tud terjeszkedni. Neki már kifordult a köldöke, én egy héttel előrébb járok de a köldököm még tökéletesen a helyén van. Sőt épp most néztük párommal, hogy a 19 hetes képemhez képest alig nőtt a hasam.


Na hosszú voltam, de a lényeg, hogy ne keseredj el, mert nagyon alkati dolog. Sok vékony kismama is küzd ám ezzel, hogy 22 hetesen ilyen őszi pulcsis időben senki nem látja rajtuk.

2018. szept. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Akinek nem látszik, az már nem a duci, hanem a durván kövér kategória.
2018. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem látszik, pedig én sovány vagyok. Találkoztam egy kismamával,aki szintén 29 hetes terhes (molett), de akkora hasa volt, mintha bármelyik pillanatban megszülhetne.

Szóval tényleg alkati kérdés.

2018. szept. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Amikor szültem, volt egy túlhordással császárra befektetett szobatársam, akin én nem is igazán láttam volna, hogy terhes. Elég magas is volt, húsos is (de azért nem az az elfolyós típus), és erre szült egy két kilónál alig több "mazsola" babát (off: végül természetesen megszült, mire beért a doki, akivel megbeszélte, de a lényeg, hogy ennek ő utólag már örült és nagyon büszke volt magára, szóval happy end:)). Ettől függetlenül nem biztos, hogy neked nem fog gömbölyödni, de bizony akad, akin végig nem vagy csak "talán" látszik.
2018. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Hát én nem vagyok köver durván mondva sem, de viszont eleg magas vagyok. 24. héten járok es alig látszik.

Szelesebb a csípőm hála a nagyobb fiamnak, 173 centi vagyok, szóval van hova elbujnia a kicsinek. Igaz a nagyobbik 23 hetesen látszott már, de neki kevesebb helye volt, elől volt a méhlepény. Ez a kisfiúcska szeret bentebb feküdni, de attól még egészséges és 1 hettel nagyobb is a mensitől számítottnál.

10-15 kg volt rajtam, mikor teherbe estem, de nálam nem olyan szembetűnő, mert inkább a mellemre meg a fenekemre hizok. Aki ezt tudja, annak feltűnik, hogy a hasam nagyobb, és felve rákérdeznek már, szoval ne aggódj, van pl egy ismerősöm ő ugy duci, hogy kb mindig olyan hasa van, mint egy mindenórás terhesnek, most kb 14 hetes, de már posztolgatja a hájpocakját,mintha az a baba lenne....

2018. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ohh en 180cm vagyok es 70 kgval estem teherbe hasam kb 28 hetig semmi nem volt utana meg majdnem elgurultam akkora lett . Mindenki kerdezgette na ez mar a vege ugye? Mondom aha meg van 10 het 😃😃😃😃 90 nel szultem
2018. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!