Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hova hízott terhesen, mi...

Ki hova hízott terhesen, mi lett a neme?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 11:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hasra híztam.

Fiú.

2018. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Hasamra és még mindig nő vagyok.
2018. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Sehová, szülés után mindkétszer kevesebb kiló voltam, mint amennyivel terhes lettem. Kislány mindkettő.
2018. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Fogytam es fiu. (hasam nott, de nyilvan ez evidens)
2018. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez a te testalkatodtól függ, nem a baba nemétől.

Nyilván már tisztában vagy vele, hízás esetén neked hol rakódik le. Na terhesen nő a hasad, a plussz kilók pedig oda rakódnak, ahová egyébként is. Hasra, fenékre vagy combra.

Én "lenntre" hízok. Szülés után 2 hónappal lapos volt a hasam, viszont rendesen kicombosodtam:(

2018. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

4kg plusznál tartok de arányosan oszlik el, nekem ez még nem feltünő hogy hova is ment. Meg ugye már azert van hasam is. Kislányt várok.


De hidd el hogy ez alapján nem lehet kiszámitani a baba nemét. Szerintem ez teljes mértékben egyén függő.

2018. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Azert lepontoztatok mert fogytam? ;) nem csalodtam. Ezzel en es valszleg a masik fogyós is arra akart celozni, h semmit nem jelent a baba nemének szempontjából ki hova. Lehet fiuval es lannyal is oriasi p.csat noveszteni meg hatat, de lehet fogyni is.
2018. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó! A kerdes az volt, ki hova hízott terhese , nem az, hogy mennyi volt a súlya a szülés után. Ugyan előfordul olyan, hogy az anya fogy a terhesség alatt, ez rendkívül ritka, és veled nem ez történt.
2018. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csípő-fenék-comb hízós vagyok nem terhesen is, és a fiammal és lányommal is az voltam.
2018. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

A ki hova kerdesre valasz az, hogy "en sehova". Attol, hogy teged nem tanítottak meg szöveget ertelmezni, vagy olvasni. Attol ez valasz.


Te mar csak tudod, hogy velem mi tortent kedves nyolcas. Nyilvan minden no hízik, mert te is hiztal ugye? En fogytam. Nem fogok emiatt szegyenkezni meg magyarazkodni ilyen tudalekos kotekedo majmoknak mint te. Szep napot.

2018. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!