Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott terhesen?

Ki mennyit hízott terhesen?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok, eddig 3 kilót híztam... persze nem sportolhattam, a doki eltiltott, most lehet újra, de azt mondta, hogy ez a 3 kiló is sok.. :( 67 kiló voltam, most 70 vagyok, 170 centi, szóval egyáltalán nem voltam túlsúlyos... nagyon sok gyümölcsöt eszek, meg zöldséget, cukor, édesség, csoki szinte 0 (oks, most húsvétkor kicsit bűnöztem)... szerintetek?
2011. ápr. 26. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én elsővel 9, másodikkal 7 kilót.

De ez alkatfüggő is szerintem. Azt mondják 10-15 a normális. Van aki többet,van aki kevesebbet hízik. Havi 1 kilót mondanak átlagos hízásnak.

Szerintem ne rágódj a súlyodon, normális a 3 kiló.

2011. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrekkel híztam összesen 9 kilót! Erre a védőnő azt mondta h sok. Akkor mi neki az átlagos?
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60 kilóval kezdtem, összesen 16 kilót szedtem fel. 15 kiló volt a maximum, amit a dokim "engedélyezett". 76 kilóval mentem szülni, de a kórházból már csak 70 kilósan jöttem haza. Most 2 hónapos a kislányom, én pedig 65 kiló vagyok.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, embere és terhessége válogatja! A szervezeted tudja, hogy mi kell neki, figyelj a jelzéseire!

Elsőnél 18kg híztam úgy, hogy vega vagyok, nem eszem tésztát, és heti 3x úsztam a 38.hétig, valamint minden nap tornáztam RR-ra. Igaz, rengeteg volt benne a víz is. Most nem sportolok, mert a kicsi mellett már nincs időm, zabálok, amit korábban soha és minusz 3kg-nál járok, úgy hogy előtte sem volt már rajtam semmi felesleg. 14.hetes km

2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

10kilót híztam összesen,de az első trimeszterben fogytam,a hányás miatt,enni nem tudtam.38.héten született a babám,így lehet,hogy híztam volna még kb. 1kg-ot.

Igaz 46kg-al lettem terhes,és 56kg-al mentem szülni.

Szép babavárást!

2011. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, 3 kilónál a mérési hiba is sokat számít, meg az is, hogy éppen milyen ruhában mértek.

Én 45 kilóról híztam 60-ra. (33%-kal lett több a súlyom, nem semmi) A doki viszont egy szót sem szólt, igaz tudta, hogy végig sportoltam a terhességem. Alkati kérdés.

Szerintem egészségesen táplálkozol, az a lényeg.

2011. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!


Utolsó kommentelő: sajna én is nagyon vizes vagyok :( amúgy nem érzem magam kövérnek, de sokat nem tudok tenni, hát ez van, csak bánt, hogy ennyire hízok... :(

2011. ápr. 26. 14:19
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne bántson!!! Hidd el a te terhességed nem ugyan az a végeredményt :) leszámítva, mint itt bárki másé. Ugyan úgy, mint az életviteled a szokásaid sem. Nem tudhatod, hogy mi lesz a végén. Kér előre parázni. Ahogy feljön, úgy le is megy. KB annyi idő is kell majd hozzá, persze itt is nagy az eltérés.
2011. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vekony testalkatrol indultam.

Elso gyerekkel erre hiztam 25 kilot, rengeteget. Es nem vizesedtem, ez hizas volt. Annyi volt a nagy szerencsem, hogy mivel magas vagyok es vekony voltam, igy nem latszott ennyinek, szules utan 17 kg plusszal nem kover voltam, hanem max teltkarcsu.

De 3-4 honap alatt lement minden, es meg 2 kg.


A masodik terhesseg alatt 12-13 kg-oy hiztam, semmi viz, lement minden es tovabbi 8 kg, sovany lettem nagyon sajnos.

2011. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

2x12kgt.

Az elsővel hamar felszaladt és a közepe vége lassan jött fel.

A másodikkal a végén rohant fel majd mind:(

3hónap után 1,5kg plusz van rajtam.


Mind a kétszer le voltam szúrva, hogy rengeteget híztam, amikor 20hetesen még semmit sem híztam akkor is kioktatott a védőnő, hogy sokat híztam:(

2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!