Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért annyira törvényszerű...

Miért annyira törvényszerű terhesvitamint szedni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam se ellene se mellette viszont ha egy esetleges vérvétel alkalmával kibukik egy vitaminhiány akkor azt ugye pótolom per pillanat magnézium.Minden más erdeményem (folsav,vas,kalcium....stb) tökéletes állapotban van, épp ezért nem értem hogy az egyik kismama ismerősöm miért szekál a bogyókkal...neki a béka popó alatt vannak az eredményei de (!) ez már az érem másik oldala... na szóval akinek semmi hiánybetegsége nincs miért szed bogyókat terhesen?

2018. szept. 28. 21:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
kérdező, ezzel a stílussal amit képviselsz remélem egyhamar nem szándékozol gyereket nevelni.
2018. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

"Én például azt nem értettem soha,hogy valaki hogy lehet rosszul a terhes vitamintól,hozzá teszem,hogy valamelyiket én sem bírtam."


Akkor miért nem érhető számodra, ha más sem?

2018. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
Hát persze, nem törvényszerű. Van, aki a homeopátiás bogyókat is szedi. Nincs szűrés arra, ki szülhet gyereket. Hülyéknek is szabad.
2018. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit, mert így voltam vele mint te, de most annyira lerobbantam, hogy muszáj volt. Begyulladt a szemem, árpa, megfáztam, 3 hete nem kapok levegőt az orromon, és hüvelygombát is elkaptam. Ezt így egyszerre... Holnaptól pedig véget ér a nyugi is, visszamegyek dolgozni szülésig(gyesen voltam).
2018. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy egy kérdésben amiben leírtam a saját állapotomat is miszerint SEMMI bajom nincs mégis engem vesznek elő mint hülye,senki,sz.r?????Figyeljetek én feltettem egy kérdést hogy AKINEK NINCS RÁ SEMMI OKA MIÉRT SZEDI!Próbáljátok már meg értelmezni a kérdést!!Nektek direkt jó hogy kötekedtek??Itt vezetitek le a stresszt?Inkább pszichológus kéne nektek kivéve ha antiszociális pszichopata perverz elmebetegek vagytok 😂😂 mert akkor már elmegyógyintézet...

Sajnálom hogy olyan szánalmas az életetek hogy itt csattogtok mint valami bekrepált ventillátor 😂

Az ilyen szuperanyáktól még a víz is lever,főleg ha eszembe jut hogy ez csak a látszat.

2018. szept. 30. 18:43
 26/26 A kérdező kommentje:
#21-es szánalmas,sértegető megjegyzés jelentettelek! Pusziii
2018. szept. 30. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!