Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki megálmodta a baba...

Van, aki megálmodta a baba nemét? Bejött?

Figyelt kérdés
Egyértelműen megálmodtam, jövő héten talàn kiderül.
2018. szept. 29. 02:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én első terhességemnél háromszor is azt álmodtam,hogy fiam lesz. Lány lett. Szerintem ez olyan 50-50%- os dolog. Vagy bejön,vagy nem.
2018. szept. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Bizony 50% esélyed van rá. És ha be is jön, az is csak véletlen.


Mindig kislánnyal álmodtam. De kisfiú lett :)

2018. szept. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mindkettőnèl megálmodtam, az elsőnèl bejött, második neme még nem derült ki. :)
2018. szept. 29. 06:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem álmodtam, de egy kis hang mindig azt súgta, hogy lány, pedig a környezetünkből mindenki fiúra tippelt. A 18 héten ki is derült az igazam. 😊
2018. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
En, de szerintem veletlen.
2018. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mar egyszer itt leirtam valamikor az en sztorim. Szerintem is veletlen de mosolygok miota ezsembe jut. Ikrekkel voltam terhes, es egyszer azt almodtam hogy termeszetes uton szulok egy kislanyt. A masik almomban pedig egy kisfiut loptam a korhazbol. :D Csaszarral szuletett egy kislanyom es egy kisfiam tavaly :D A valosahnam persze sose lopnek gyereket (most hogy van ketto meg foleg nem) :), de valoszinusitem azt azert almodtam mert mindig azt mondtam fiam lesz. :D Orok emlek marad mindket almom. :D
2018. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt almodtam, hogy kisfiu lesz, de meg nem vagyok 12 hetes, hogy bebizonyosodjon
2018. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél fiúról álmodtam, de lány lett. Most álmom nem volt, viszont mindkettőnél megéreztem a nemüket, és az bejött. A lányomnál határozottan tudtam, hogy kislány, most várom a fiamat, nála ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, fiúként gondoltam rá, pedig lánynak drukkoltam inkább, de valahogy fiúként volt a fejemben. Hát, tényleg fiú lesz :)
2018. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy lányom. Benne 100% biztos voltam. Meg is álmodtam őt rengetegszer.

Most fiút álmodtam egyszer. Talán jövőhéten nála is kiderül! 😊😊

2018. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztos voltam benne, hogy fiú lesz, hetekig úgy készültem rá. A 18. hétig nem mutatta meg magát rendesen, de aztán kiderült, hogy kislány.

Szerintem a megérzés vagy bejön vagy nem.

2018. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!