Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket és hogyan étkeztek...

Miket és hogyan étkeztek terhesség alatt, hogy ne hízzatok sokat?

Figyelt kérdés
Én 26 hetes vagyok és 5 kg-ot híztam,azt mondtam az orvosom,hogy jó lesz ha visszfogom magam mert 10 kg-nál nem hízhatok többet. Egy hete próbálok másképp enni de nem mindig birom betartani.
2011. júl. 2. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Lassan felszívódó szénhidrátokat egyél. Pl. a rostosabb ételek, mint a zabpehely.
2011. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

12 hetes terhes vagyok és eddig 5 kg ot fogytam,mert rosszul vagyok.Remélem megjön majd az étvágyam.

Szerintem gyümölcsöket egyél.

Makaroni,kenyer, krumpli, rizs, süti, édesség ezeket semmiképp.

2011. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és eddig én is 5 kg-ot híztam, de nem mondta eddig senkisem hogy ez sok lenne. Amit megkívánok azt megeszem. Mondjuk 13 kg-nál nem szeretnék többet hízni, de majd kiderül.
2011. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de úgy bírom ezeket az orvosokat...miért mi lesz ha 12, esetleg 15 plusz kg lesz rajtad??Semmi!Szerintem fontosabb, hogy úgy táplálkozz, ahogy és ami jólesik!

Én mindent ettem, ami jólesett, de komolyan, mekiben is voltunk, mert nagyon kívántam, 26 hetesen talán rajtam is plusz 5-6 kg lehetett, aztán 10kg nál többet nem is szedtem fel.De ettem ami jólesett!

Húgom odafigyelt, hogy ne hízzon, magokat evett, rostos kenyeret, a 38.hétig össz-vissz 8 kg-ot hízott, aztán úgy volt vele, hogy most már eheti ami jólesik, úgyis mindjárt kint a baba, így evett palacsintát,édességet, amiket addig nem engedett meg magának, aztán 10 nappal túlhordta a picit, és így, az utolsó 3 hétben felszedett 10 kg-ot!!!!

Szóval csak óvatosan.Én azt mondom, hogy ami jólesik, azt edd meg, nem fogsz elhízni, ha eddig is csak 5 kg-ot híztál!

Ne agyalj, élvezd a terhességet, majd ráérsz kínlódni szoptatás alatt, mikor nem lehet diétázni, intenzíven sportolni, és akkor is jönnek a kg-ok, ha a többséghez tartozol:)))na de nem ijesztgetlek, csak lazán:)))

boldog babavárást:)

2011. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Makaroni,kenyer, krumpli, rizs, süti, édesség ezeket semmiképp."

jaj ne már...ez kicsit durva!Persze nem kell zabálni, de a terhesség nem a fogyókúrázásról szól!!!!!

utolsó voltam

2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is eszek nagyjából mindent, csak arra figyelek oda,hogy mikor. Édességet inkább csak délig, vacsorára sok saláta,hal, tejtermék. (nem zsíros) Most 35 hetes vagyok,és 8 kg-nál járok, de ebből az elején jött fel 4kg.
2011. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem se zavarna ha 13-15 kg híznék. De ezek az orvosok könnyen mondják.
2011. júl. 3. 10:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak könnyű azt mondani, hogy ne hízzál!!!!Ha pasi akkor Ő még nem volt terhes ugyebár:-)))Én most vagyok a 28.hétben és eddig 12 kilót híztam.Mondjuk előtte is volt nem kevés súlyfeleslegem.Na és?Majd leadom szülés után.Nekem a doki azt mondta, hogy egy picikét fogjam vissza magam a védőnő meg azt, hogy isten ments egyek amit akarok.Na akkor mégis kinek higgyen az ember?Én azt eszem ami jól esik, nem zabálok de néha lecsúszik a csoki meg a süti is.Jól érzem magam és kész!
2011. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót híztam, nagyon kívánós voltam. Nagyon sokat ettem, és sokszor éjszaka is. Most még van rajtam 15 kiló plusz, fél éve szültem, és nem akar lemenni rólam ez a felesleg. Megfogadtam, ha újra terhes leszek, egy kicsivel nagyobb önuralmam lesz.
2011. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!