Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony hemoglobin 38 hetesen?

Alacsony hemoglobin 38 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a véreredményem, hemoglobin szintem 99. 120-tól lenne normális. Járt valaki így szülés előtt? Befektették, kapott vérátömlesztést? Hogy alakult a szülés? Eléggé aggódom. Vasat szedtem eddig is.

38+5 kismama


2018. okt. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kapsz vérátömlesztést, azt max. 70 alatt.

Esetleg beköthetnek egy kis vénás vasat.

2018. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyivel mentem szülni. Nem kellett befeküdnöm vele.Szednem kellett vaskészítményt és annyi. Szülés után tovább esett a haemoglobin szintem,akkor adtak vért.
2018. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy baj az, nekem is kb. ilyen alacsony volt, szedtem a vasat tablettában, szülés után pár hónappal vénásan kaptam vasat.
2018. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még kapsz levegőt, nincs légszomjad és normálisan tudsz élni, akkor semmi gond nincsen. Minden várandós nőnek alacsonyabb a hemoglobin szintje, mint várandósság előtt volt. Elsősorban azért, mert fokozott a test hidratáltsága.
2018. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

36 hetesen 72,5 volt.

mivel 38+4 re program csaszarra ki voltam irva,igy egy napra befektetett az orvosom es kaptam vert.

csaszar elotti nap is be kellett mennem,de szerencsere 110 felett maradt igy aznap megusztam,haza johettem meg.

a ver minden esetre ott volt,nagyon speckon szurni kellett,igy csaszar utani 2.napon vegul lecsurgattuk.jol is jott a plusz energia az elso hetekre 😂

ne izgulj,ha kell is ver,az csak jot tesz.

2018. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 80-90 körül volt 37 hetesen. Szülés után 75 lett, de nem kaptam vért. Felírtak vaskészítményt. A lényeg hogy szedd, ha kell, én hébe-hóba szedtem az lett az eredménye, hogy elájultam itthon. Ezután jobban odafigyeltem magamra, kicsit szédültem és volt hogy kapkodtam a levegőt, de 1-2 hét után el is múlt.
2018. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!