Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaváró Megnyugvás v. idegesség?

Babaváró Megnyugvás v. idegesség?

Figyelt kérdés
Ultrahangon 12x7.7 mm-s petezsákot látott az orvos benne 2.1 mm-s szikhólyagot, de még embriót nem.1 hét múlva kell visszamennem UH-ra, akkor már látni fog babát?
2010. jún. 23. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetesen mentél el? A 7-8. héten szokott általában szívhang is lenni. Ne aggódj, lesz neked is :)
2010. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom.Az orvos nem mondta, csak saccolni tud a méretekből.Egy előző vetélés miatt a ciklusaim 42 és 44 napra tolódtak ki.Ápr. 25-n volt meg utoljára.

Az orvos 6 hét körülire saccolta, de azt mondta nem feltétlenül annyi a hosszú ciklusok miatt.

2010. jún. 23. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát szerintem olyan 7 hetes lehetsz (mensi alapján 8 de hosszúak voltak a ciklusaid) Ha jövőhéten visszamész és minden rendben, akkor már baba is lesz. Ne idegeskedj, boldog babavárást!

28+6hetes kismama

2010. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minden rendben,már lattam a picúr szívverését is!

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!