Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhesen, hőemelkedésem...

7hetes terhesen, hőemelkedésem van.37,8. Panadolt vegyek be? Illetve most ülök hütőfürdőbe, vagy hívjam a kórházba az ügyeletes orvost?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 15:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

"Ez az ev legjobb kerdese komolyan el is meseltem a muszakatadasnal az egesz orvosi szoba rohogott..


Kerdezo koszi" "orvosi szoba" Nem vagy te orvos, csak egy gyökér troll.

2018. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Már lehet elfelejtetted, hogy kiírtad ezt a kérdést, de én a többiek nevében is elnézést kérek!


Sajnálom, hogy ennyi bunkó talalt meg. Tudom milyen az aggódás egy kis csöpp életért.


Én is parázós voltam terhesen, de azt mondom:

Jobb felni mint megijedni.


En is vettem be 37,8ra paracetamolt, így éreztem jónak!

Nem bántam meg. Megnyugodtam, s pihentem.

2020. okt. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Igen elfelejtettem🙂.Én is túlparáztam a várandóságom.Azóta másfél éves a kisfiam.Most visszaolvasva a kérdést,tényleg úgy tűnt,hogy jajj nagy a baj😀!Arra emlékszem,végül bevettem fél Panadolt,és lepihentem.
2020. dec. 3. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!