Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülnétek ügyeletes orvosnál?

Szülnétek ügyeletes orvosnál?

Figyelt kérdés

Fizetnék érte,de nincs időm és idegem magánorvost keresni. A kerületben az a 2 aki szimpatikus volt kiderult h nem vállal szülést. Egyáltalán hogy keressek orvost? Menjek el a rendelésére,ami eleve 10 ezer ft csak azért h megkérdezzem lehet e szulni nála? És ha nem szimpi v nem vállal menjek ujabb 10 ezerért egy másikhoz?

Lehet h inkabb az ugyeletest valasztanam!


2016. ápr. 16. 16:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
én nem választok orvost, szinte az összesről csak rosszat hallottam. én ügyeletesnél fogok szülni a margitban. de ez egy viszonylag jó állapotú kórház, az irgalmasban pl nem mernék szülni, még fogadott orvossal se. oda kb meghalni mennek az emberek.
2016. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én is a margitban fogok!!:)) Oda jarok gondozasra a szimpi dokihoz,de masfel eve nem vallal szulest..lesokkoltam mikor megtudtam.
2016. ápr. 16. 16:32
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Ügyeletesnél szültem. Nem bántak velem másképp. A pénzem meg megmaradt. :(
2016. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
:) ez akart lenni
2016. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

szuper :) mikorra vagy kiírva?

1-es

2016. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

első és kérdező!

ki nem vállalja a szüléseteket? nem kell elmenned 10E-rét, menj be a sima terhesgondozóba, aki ott van délelőtt, azok vállalnak szülést és ha szimpi akinél vagy, akkor fogadd fel :)

én is ott fogok amúgy szülni, nekem van fogadott orvosom, de annyi aranyos, lelkiismeretes minden doki, hogy nem vagyok benne biztos, hogy behívatom majd a dokimat.

nagyon problémás a terhességem, szerintem már minden dokival találkoztam :)


első, nem is értelek, hogy jön az irgalmas ide? van ott egyáltalán szülészet? úgy tudom az a jánosnak a kardiológiai osztálya, szerintem oda nem megy kismama, de bocsánat ha tévedek. jánosba mehetsz, ha a margit nem szimpi!

2016. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kik vannak a margitban milyen napon,nem tudod véletlen? Dr Fabiannal voltam gondozason,de o mar nem tud elvallalni.
2016. ápr. 16. 16:51
 8/31 anonim ***** válasza:
27%

Mi bnőimmel, akikkel joformán egyszerre estünk teherbe veséztük át az orvosokat, mindannyian itt születtünk szóval az évek alatt van nagy ismerettségi körünk is és képben vagyunk az egészségügyi ellátásainkkal is. Szoval kategorizáltuk is az orvosokat olyan alapokon hogy ki kihez járt kit tart ill nrm tart megbízhatonak ki melyik orvosrol kitől mit hallot szinte az orvosok élettörténetèvel is tisztában vagyunk.


A legjobb aktuális orvosokkal leginkább a modorukkal van baj, rendkìvül jo szakemberek, de vagy a modoruk csapnivalo, nem olyanok, mint akik pl egy kezdő terhes nőnek kedvesen készségesen szájába rágnának ill elmagyaráznának mindent, vagy szeret pl inni az egyik kiválo szakember (évtizedek ota pályán)aki viszont a karrierjét is beáldozná hogy a szülés biztonságos legyen(volt történet ahol az előző szülesi heg miatt repedt szét a kismama veszélyben volt a babával együtt, a felsőbb utasitas szerint meg kellett volna várni a természetes szülést, az emlitett orvos meg ennek ellenére az azonnali császár mellett döntött es nem kockáztatta az életüket..)

Emelett ugye vannak viccelődős de megbízhatatlan dokik is akik nagyon nagyon sulyos dolgokat nem vettek észre terhesség alatt..


Egy szó mint száz bnők nem csalodtak a választott dokijukban.

En ügyeletes szülésznőnél szültem plusz asszisztensek voltak ott, egyik y légzés nyomást magyarázta másik a hátam tartotta a szuleszno a babát segitette valaki meg a gatmetszest csinalta de elotte probáltak tagitani hogy ne kelljen metszeni de én kertem a metszest(rosszakat olvastam a metszes nelkuli szulesekrol).

Én azt mondom ilyen profi csapatmunkát, összhangot es segítőkészséget amit kaptam, en soha soha életemben nem tapasztaltam még.


Az egeszben csak az eleje volt ijeszto.

Amikor bementünk, egy dadogos hatarozatlan kocos ember fogadott ,aki belekavarodott a sajat mondataba is,es orvos, hirtelen atsuhant rajtam, hogy azonnal visszafordulok es inkabb szulok otthon vagy ahol ér...

Meg az is ijeszto volt, hogy hagytak vajudni max 3-szor ha jottek megnézni tagulást vagy tagitottak rajta mert kicsit fajt(de ha kerdeztem keszsegesen valaszoltak mindenre)

2016. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
2. Mi történt 1,5 éve, hogy nem vállal szülést?
2016. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

6os vagyok. hétfőn úgy is megyek cukorra, lefotózom a papírt és elküldöm majd, jó? :) mármint hogy ki mikor rendel.

nekem egyedül a magyar nem szimpi, de ő is csak azért mert olyan nagyképűnek tűnik, nagyon sok kismama jár hozzá, pedig neki a legmagasabb a díja, szóval biztos ő is nagyon jó szakember amúgy :)

2016. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!