Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e, hogy nem akarok...

Normális-e, hogy nem akarok egyedül utazni 250 km-t,26. hetes terhességgel?

Figyelt kérdés
Pontosabban,nem arról van szó,hogy nem akarok,hanem félek,történik valami.Mert volt már olyan is,hogy például véreztem (mondjuk,az nem utazásnál).Csak hát félek,pontosan akkor fog valami történni.Egyszerűen félek ettől,meg a cipekedéstől,mivel azért valamennyi cuccom nyilván lenne,amit viszek magammal (és ráadásul a terhesség alatt köldöksérvem is lett,meg fáradékonyság, émelygés stb.).Ti mit tennétek?Belevágnátok?
2009. júl. 11. 12:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul,lenne egy átszállás is.
2009. júl. 11. 12:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem vágnék bele!! Amiket leirtál azért,meg a hülye idöjárás miatt...nem is gondolkoznék ilyenen,250 km sok! Végülis te érzed,de szerintem a kérdésedbe leirtad a választ is!!
2009. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon fontos lenne az utazás? Kocsival nem lehet megoldani? Nincs aki segítsen fölcuccolni a vonatra, amikor megérkeztél meg lecuccolni?
2009. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én sokat utaztam terhesség alatt, sőt még most is, pedig már 33 hetes vagyok. Ne utazz egyedül semmikép sem.A vonat kényelmesebb mint az autó, mert jobban ki tudod nyújtani a lábad és akkor állsz fel amikor jól esik, de tuti, hogy senki nem fog neked segíteni a le és felszállásnál, hidd el tapasztalatból mondom. Az emberek iszonyatosan bunkók. Velem többször is előfordult ilyen helyzet, pl. volt, hogy fel kellett szállnom a vonatra az ajtó mellett beszélgetett két MÁV-os dolgozó és eszükbe sem jutott volna segíteni, de olyan is volt, hogy kisebb tömeg állt a hátam mögött a felszállásra várva, de senki nem segített, a legnagyobb lelki nyugalommal nézték végig, hogy hogyan verekedem fel magam a vonatra kb. 10 percen keresztül, mert nehéz volt táskám. Szóval a vonat kényelmesebb mint az autó, főleg hosszú távon, de tartson veled valaki aki segít, mert mások felől ha elájulsz akkor is csak egyszerűen keresztül lépnek rajtad!
2009. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül, ilyen távolságot, vonattal-busszal semmiképpen. Egyedül mondjuk még kocsival sem. Pláne a cipekedés... Meg a dög meleg, vagy épp a szakadó eső...

Amúgy miért kellene ilyen messze utaznod egyedül?

2009. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod lemondani akkor próbáld elhessegetni a negatív gondolatokat. Nem kell,hogy baj legyen. Vigyél magaddal egy jó könyvet, vagy újságot.

Engem mindenki hülyének nézett, mert 25 hetesen elmentem 2napos osztálykirándulásra a tanítványaimmal, és nem volt semmi gond. Nem mondom, hogy most 35 hetesen is bevállalnám, de én szeretek úton lenni. Amúgy meg a kolleganőim mondták, hogy régen, ők még vándortábort is vezényeltek le állapotosan.

Szal ha nincs konkrét panaszod, és mindenképpen menned kell, akkor meg tudod csinálni, miért is ne tudnád?

Minden jót neked!

L. 35+1

2009. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
en most leszek 27 hetes,1000 km-t autozok hol egyedül hol tarsasaggal,hat en is irtozom töle,rettenetesen kenyelmetlen,es ugy nez ki hogy a 35 hetig meg elöttem al mindez 3x.sajna messze dolgozom.amugy van aki birja van aki nem,hallottam olyanrol aki 40 km-t sem tud utazni,jo hogy nekem ebben szerencsem van.ha nem birod ne eröltesd
2009. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy utóbbi időben engem már az is megvisel kissé,ha csak a villamoson utazom néhány megállót.Nem jó,ha ülök,ha sokat sétálok elfáradok,és gyakran émelygek,fulladni is szoktam, főleg ha nagyon meleg van, még szédülök is.Szóval,elég nehezen viselem,nehezebben,mint hittem így a végén.(Az első 3 hónap mondjuk az állandó hányinger,hányás miatt volt rossz, de ez talán még kellemetlenebb-mert bármikor rám törhet,míg a hányinger ált. reggelente jelentkezett)Ezt a körülöttem lévőknek sokszor nem is említem,ők veszik észre rajtam,ha észreveszik.Nem akarom,azt higgyék,csak nyafka vagyok,vagy mi...
2009. júl. 14. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen rosszul vagy ne utazz. Én 8 hónapos terhesen 300 km-t utaztam a 35 fokos melegben, csak egy bajom volt, hogy majdnem bepisiltem.
2009. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
annyi negatívumot felsoroltál, hogy szerintem te is érzed hogy nem kellene utaznod? hová kellene menni? fontos? ha nem , akkor ne menjél...
2009. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!