Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is végigaggódtátok a...

Ti is végigaggódtátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek,ha sokat mozog,ha keveset,mindig félek,hogy valami baja van és azért teszi.
2018. okt. 7. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első terhessègem igen....3 vetèlès után viszont érthető.

Most a masodikkal sokkal lazább vagyok, de persze néha igy is frászt kapok😂

Első babàd? Hány hetes vagy?

Nyugi minden rendben lesz 😊

2018. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettővel buddha vagyok, pedig az elsőre 6 évet vártunk. Valamiért én nagyon bízom abban, hogy nem lehet semmi baj, ők ekkor már a gyerekeink és itt vannak velünk, ha csak pocakban is. Remélem, sosem kell megtapasztalnom az ellenkezőjét.
2018. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első,27 hetes. Volt 1 missed ab-om. Ma reggel pl nem mozdult órákig,hiába hallgattunk zenét,édeset ettem,ittam,beszéltem hozzá... Amikor már teljesen bepánikoltam,megmozdult. Máskor meg éjjel 11kor is felébresztem,csak hogy érezzem őt,hogy jól van.
2018. okt. 7. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Kisfiammal igen, lombikbaba problémás terhesseg.


Most az ikrekkel Buddha lettem, tudom, hogy egy unalmas, eseménytelen terhességem lesz.

2018. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem aggódtam, nagyon sok baj volt a terhesség alatt, inkább azzal kellett foglalkoznom, hogy minél tovább bent tartsam a kislányomat, mert folyton császározni akartak, te azért aggódsz mindenen, mert van rá időd és energiád, ami azért jó is, mert azt is jelzi, hogy nincs semmi baj, kicsit próbálj meg uralkodni a parán.
2018. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 vetelesem volt ezelott a terhesseg elott (4 ev alatt). 35 hetes vagyok es nem sok nyugodt pillanatom van, sot, ahogy haladok elore, annal inkabb bennem van, hogy nehogy valami baj tortenjen.

Nem tudok ezzel mit kezdeni, egyszeruen a sorozatos csalodas es veszteseg annyira elerhetetlenne tette, hogy szuletik meg babank, hogy nem birok optimista es laza lenni.


Van mar ket gyermekunk, mar eleg nagyok es ok az elso ket terhessegbol szulettek. Eszembe nem jutott szinte, hogy barmi gond lehet, cska szepen kivartam a terhesseg idejet, ennyi. Pedig volt pl egy reszleges lepenylevalas es akkor is kb ket napig tartott az izgalom, majd nyugtaztam, hogy csokken a verzes, a magzat rendben van es igy mar biztos minden rendben lesz.

Szoval alapvetoen nem vagyok ilyen “zizi”, de a sok kudarc megis ezt valtja ki belolem... korabban el nem tudtam volna kepzelni, hogy valaha ilyen flugos leszek.

2018. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél néhány dolog miatt aggódtam de nem volt vészes. Most a másodiknal már szinte semmin.
2018. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elsőnél is aggódtam főleg, amíg nem éreztem mozogni

most a második terhességemnél még parásabb vagyok, de amiatt főleg..mert sok vetélés volt a környezetemben és volt egy ismerősöm, aki a 39.héten vesztette el a magzatát :(

jelenleg 15 hetes vagyok, talán most is egy fokkal megnyugodnék..ha már érezném

2018. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol normalis ha aggódunk, normális mértékben.

Első babámat várom a 23dik hétben vagyunk, szerencsére nem mindennapos az hogy aggódok de igenis vannak napok mikor pl többet keményedik a hasam, nem annyit mozog mint szokott, esetleg bővebb folyás jelentkezik...stb ilyenkor igenis aggódom miatta mert féletem őt.


Szerintem igenis végig aggódjuk ezt a 9hónappt, de ezt nem úgy értem hogy mindennap stresszesen pánikolva kelünk feszünk. De én mindennap gondolok arra hogy remélem jolvan és szépen fejlődik. Ez szerintem belefér.

2018. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 20 hetes ikervetélés; és a következő terbesség alatt ugyanazzal a problémával; folyamatosan fenyegető vetéléssel, majd fenyegető koraszüléssel, méhszájon fekvő lepénnyel, özönvíz-szerű vérzésekkel, fejjel lefelé fekvéssel, 18 hetesen műtéttel, cukorbetegséggel, ellenanyag termeléssel igazi rettegés volt az egész terhességem. Szerencsére, és az orvosomnak hála a kislányom időre, egészségesen született meg.
2018. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!