Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a beteg...

Ti megtartanátok a beteg magzatot (gondolok itt például a Down-szindrómára)?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 06:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Minden tiszteletem azé, aki képes tudatosan vallalninehy beteg gyermeket, se en nem vagyok mártír.
2018. okt. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Lehet lepontozni, de én nem szeretnék beteg gyereket. Nem csak arról szól, hogy a gyerek milyen, hanem egy egész család életét teheti tönkre.
2018. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem voltam ebben a helyzetben, de azt gondolom hogy nem tartanám meg. Minden tiszteletem azoknak a szülőknek, akik így vállalják a babát. Szerintem én alkalmatlan lennék rá...
2018. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanám meg. Nem azért, mert nem tudnám szeretni, hanem mert nem érzem magam elégnek a feladathoz.
2018. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%

Helyzetfüffő. Ha valaki nagyon vágyik saját gyerekre és csak így jön össze,vagy ha mondjuk vallási okokból nem teheti, akkor megtartja így is.


Sokkal többen vetetik el a tök egészséges magzatot.

2018. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Én is tisztelem azokat, akiknek ez semmi gondot nem jelent, nekem nem menne. Pláne nem úgy mondjuk, hogy már van egy egészséges gyermekem, és az ő élete is a beteg tesóról szóljon. De egyébként sem. Senkinek nem jó. Életeket tehet tönkre, és mindenkinek csak egy van belőle. Nem vagyok mártír én sem.
2018. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Nem bírnám ki azt a küzdelmet.
2018. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Oka mint előttem iroknal.

De en is tisztelem oket, ha bevallaljak. Kemeny kuzdelem lehet az életük.

2018. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
En nem tartanam meg, mert nem szeretnem ot es az egesz csaladot szenvedesnek kitenni. A ferjem pedig meginkabb ellene van. Neki az egyik occse masfel evesen leallt a fejlodesben, 15 evig kinlodott a gyerek mig vegul vegelgyengulesben elhunyt. Rament az egesz csalad, az apjuk elhagyta oket, az anyjuk idegileg sosem jott igazan helyre. A ferjem gyerekkent, iskola utan jart dolgozgatni (14evesen) hogy besegitsen otthon, mert az occse kezelese, igazabol az eletben tartsa rengetteg penzbe kerult.
2018. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem tartanam meg. Van mar egy gyerekem es ha utana szuletne egy beteg gyerek akkor vele tobbet es mashogy kellene foglalkoznom mint az elsovel es igy az elso gyerekre is negativ hatassal lenne. Kevesebb ido jutna ra es igy nem csak a masodik gyerek aki betegen szuletett lenne nehez az elete hanem az elsonek is aki nem tehet semmirol. Hiaba tudnam szeretni hisz az en gyerekem lenne de szerintem ilyen helyzetben nem csak a beteg gyerekre kell gondolni hanem az egesz csaladra.
2018. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!