Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sgitsetek? Megszületett a...

Sgitsetek? Megszületett a kisfiam 3napja de kiderült súlyos beteg és megfog halni 1hónapon belül!

Figyelt kérdés

Jelenelg a Bp i kórházban van az intenzív osztályon nem mehettem utána mert császároztak őt meg a sürgősségi mentő vitte el tegnap voltam nála de visszakelett jonnom varratszedesemre csaszaroztak 300km re lakunk Pesttol nehez mindig feljarni igy csaszaros heggel de kerlek segitsetek hogy eljem ezt túl?

Minden percben csak sirok es sirok es azon gondolkozom mit kezdjek az élettemmel a fiam nelkul hogy lehet igy tovább élni?

Aki volt hasonlo helyzetben kerem irjanak


2018. okt. 20. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim válasza:
32%
Fogadd őszinte részvétem.
2018. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%

Ezen nem a gyakori közönsége fog neked segíteni. Részvétem.


Keress egy jó pszichológust! Kelleni fog!

2018. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom. Kitartás, amíg él, addig remény is van! Volt már, hogy valakire azt mondták, meg fog halni, aztán rendbe jött.

Mi a betegsége?

2018. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
88%

Milyen betegsége van? Biztos, hogy gyógyíthatatlan?

Az én fiam is vitte 5 naposan koraszülött mentő PIC-re, borzasztó volt, csak sírtam. Szerencsére én mehettem vele, kismamaszállón laktam, és annyit voltam ott vele, amennyit akartam. Kivéve éjjel. Gyógyszeres kezelés után jobban lett, hazaengedtek minket. Kérdezd meg a kórházat, hogy van-e kismamaszállójuk, ahol PIc vagy NIC van, ott szokott lenni.

Kitartást kívánok!

2018. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim válasza:
11%
Vagy egy papot. Jobb mint a pszihológus.
2018. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Koszonom nincs szuksegem pszichologusra!

Ezt csak is az erti meg aki keresztul ment rajta és jo lenne egy kismami/anyukával beszelgetni hogy nekik hogy sikerult ez az egész

2018. okt. 20. 13:15
 7/67 anonim ***** válasza:
86%
3 nap után visszamenni varratszedésre? Khm, na...
2018. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
87%
Valaki elolvasta a 35. hétre szült anyuka írását, és gondolta rákontráz? Éljen a hosszú hétvége...
2018. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy mit találtak nála, de nekünk is azt mondták, hogy meg fog halni pár héten belül a lányunk (ekkor volt 2 hetes), mert egy ritka, de halálos anygacsere betegséget találtak nála. Kiderült, hogy téves a diagnózis es teljesen mas a baja. Sajnos beteg, de él. Amint tudsz, menj utána. A legtöbb gyermekkórháznak van a ronald házzal együttműködési szerződése, így ott aludhatsz es amennyit tudsz, annyit bejárhatsz a fiadhoz. Melyik klinikán van? Sote? Bókay?
2018. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Igen utolso ha hiszed ha nem 3napra rá szedték ki a kapcsokat és eleg megterhelő volt nekem felmenni budapestre 300km t autóval ami kb 4óra hossza volt anyaszállón nem volt jelenleg hely igy muszály volt hazajönnünk es a fiammal is csak pár órát lehettem tegnap mütötték utána jöttünk haza mert már nem mehettünk be hozzá

De egyből a rosszindulat...

A tobbieknek koszonom a reszvetet de még él a fiam csak szerettem volna olyan anyukákkal beszélgetni akik ezen átestek

2018. okt. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!