Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik munkanélküliként lettek...

Akik munkanélküliként lettek terhesek, vagy terhesség alatt szűnt meg a munkájuk: nem féltek, hogy babázás után nem kaptok majd munkát?

Figyelt kérdés
Én rettegek ettől, nem tudom, hogyan oszthatom be okosan a gyed idejét.
2010. jún. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

De nekem, a szülés elött pár nappal jár le a szerzödésem.

Külföldön élek, egyben megszünik a munkavállalásim is. A párom német de nem vagyunk össze házasodva. "gyest" fogok kapni nem is rosszul mert jól kerestem eddig, de az csak 1 évig jár. Aztán ott leszek egy 1 éves gyerekkel, és munkát kell találnom. Iszonyat nehéz, februárban rugtak ki 3 kolléganöt és még egyik sem talált munkát.

2010. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A teherbeesés előtt egy héttel küldtem el a munkahelyemről. Kicsit félek ettől, de próbálom majd minél előbb elkezdeni a munkahely keresést. Most a terhesség alatt távmunkát próbálok szerezni, úgy néz ki sikerül. Ja, és próbálok nem sokat gondolni erre, nehogy beforduljak, előtte mindig jó munkám volt, jó fizetéssel, nehéz elképzelni, hogy nehézségeim lesznek majd a meló fronton. Bízom a legjobbakban...
2010. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!