Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 28-án volt az utolso...

Április 28-án volt az utolso mensim elsö napja, hány hetes vagyok? Vagy hány honapos?

Figyelt kérdés

Én ugy tudom hogy ezen a héten szerdán lettem 8 hetes:) Ez kb 2 honapnak felel meg igy de junius 28-án leszek pontosan 2 honapos nem?Kicsit bezavarodtam segitsetek!

Köszönöm!


2010. jún. 24. 15:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mi ez az eltérés 8 hét és a két honap között?
2010. jún. 24. 15:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! ma vagy 8+1 hetes terhes, így most már a 3.hónapba léptél! még 4 hét és 12 hetes leszel, én az elején így számoltam, aztán utána már nem hónapban hanem hétben, mert belelehet zavarodni :-) egyébként nagyon gratulálok nektek! :-D Boldog babavárást!!
2010. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem is akkor volt az utsó menstruációm első napja. Szóval holnap leszünk mindketten 8 hetes terhesek,azaz 2 hónaposak. Én február 2.-ára vagyok kiírva. Gondolom akkor Te is? Hogy érzed magad?
2010. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bocs 4.-ét akartam írni a szülés időpontjára. Második vagyok.
2010. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen!Hogyhogy holnap leszünk 8 hetesek?Nem szerdán töltöttük be?Én is olyankörül vagyok kiirva mint te.Az elsönek köszönöm szépen a gratuláciot én is ugy számolom.csak nem értem hogy nem pont junius 28-adikán töltöm a két honapot?
2010. jún. 24. 15:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Én jol vagyok,csak a cickoim fájnak az elejétöl már meg nöttek is már:)Ha nem eszek csak akkor van kis hányingerem ja meg fel vagyok puffadva állandoan.És te?
2010. jún. 24. 15:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok:A terhességi heteket az utolsó mentru első napjától számoljuk,hogy miért pont onnan, nem tudom. Április 28.-dika péntekre esett,tehát onnantól számítva holnap lesz a betöltött 8. hét. Második terhességem,nem akarom rád eröltetni a dumámat. Kérdezz rá a védőnődnél. Én jól vagyok,mint aki nem is terhes. Néha elgondolkozom egyáltalán él-e még a magzatom.
2010. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Április 28-adika az szerdán volt nézd vissza!Na még mindig péntek?:)Ilyen rosszakat meg ne gondolj,van aki könnyen viseli a terhességet van aki nem.És semmi cicifájásod sincs?Mikor voltál dokinál és mikor mész legközelebb?Folyásod van?
2010. jún. 24. 16:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Ó basszus tényleg szerda volt... Pedig direkt megnéztem a naptárat. Dátumanalfabéta vagyok. Akkor tényleg 8 hét és 1 nap-osak a terhességeink. Amúgy nem gondoltam komolyan a magzat témát csak szeretek tulzásokba esni. Nem fáj semmim. Hanyadik baba,
2010. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért nem pont június 28-án leszel 8 hetes, mert a terhességi hetek-hónapok számítása a naptári hónapokhoz csak igazodik, de nem passzol. Két hónap (április 28-június 28 között) nem 8 hét. 8 hét az egész pontosan 54 nap, míg a két hónap ebben az esetben 61 nap. Ez az oka annak, hogy sokan azt hiszik 10 hónapig terhesek, de nem. A 40 hét az (40X7 nap) 280 nap, ahogy a kilenc hónap is kb. 275-278 napra jön ki.:)
2010. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!