Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális terhesség...

Mennyire normális terhesség alatt a szív környéki fájdalom?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,de szinte alig alszom,mert fekve mindig fáj,sokszor már állva is a bal mellkasomnál. Kardiológián voltam,a szívemnek nincs baja. Védőnő csak legyintett rá, hogy jólvan. Orvos meg azt mondta,hogy ő nőgyógyász,nem ért hozzá. De akkor mégis milyen orvoshoz tudnék ezzel elmenni?
2018. okt. 24. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Kardiológián azért rájöttek volna, ha gond van. Én is éreztem fájdalmat a szívemnél a végefelé, de szerintem inkább a mellem volt.
2018. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltál kardiológián, más orvoshoz nem kell rohangálni, valószínű beszorult a levegő, a baba nyomhatja a bordát teljesen normális.
2018. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelnék hogy a baba nyom valamit. Lehet egy idegszálat.
2018. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bal oldalon van a gyomor is. De mindent nyom már a baba az utolsó trimeszterben, nekem jobb bordaív körül fájt állandóan, nem volt se hellp szindrómám, se epepangásom se epekövem.
2018. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az epém fájt a bordák alatt. Bár az jobb oldalon van, átsugárzott a balra is, a bordaközi idegek behálóznak ott mindent.

Azt hasi UH-val nézik. (Nem a nőgyógyászatival!!)

(Nekem műtét lett a vége, bár én még csak 18 hetes voltam akkor.)

2018. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség nélkül is van szívtájéki panaszom. 2x is csináltak EKGt ami rendben volt. Küldtek rontgenre de nem tudtam elmenni az eredményért.

Igazából én pánikbeteg is vagyok, elképzelhető hogy a stressz okozza.

2018. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!