Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem. Tegnap...

Nagyon megijedtem. Tegnap este félálomban "véletlenül" elszopogattam egy Dorithricin tablettát, majd 3 óra múlva mikor felébredtem, még egyet. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
3/4-kor arra a felismerésre riadtam fel, hogy ez gyógyszer, és utánaolvastam, hogy ráadásul antibiotikum van benne. Nagyon félek, hogy valami bajt okozok ezzel. Még csak most vagyunk az 5. hétben. Mindent betartok, nem kávézom, természetes alapanyagú szappannal fürdök, természetes testápolót használok, mosódióval mosok, bio tisztítószereket használok, nem festem a körmöm és egészségesen étkezem. Olyan bárgyú dolognak tűnik, hogy pont egy ilyennel rontottam el. :(

2018. okt. 25. 08:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy az emberek nagyrészét rossz érzéssel tölti el, ha visszagondol a saját terhességére, és szembesül azzal, hogy ő is figyelhetett volna jobban. Akkor talán nem lenne elviselhetetlen a gyereke, nem lennének tanulási problémái. A kognitív képességeitek nyilván ezen szintű érzékeléshez alacsonyak. Én elnézem nektek ,,i,, :D
2018. okt. 25. 09:01
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a kérdezőnek mégis megártott a Dorithricin.
2018. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, de azért legközelebb nehogy valami nyugtatót vagy altatót vegyél be heccből.


Egyébként ha én így gondolkodtam volna a terhesség alatt, tuti dilihàzba kerültem volna.

Ezzel a túlzott, màr beteges óvatossàggal többet fogsz àrtani mint hasznàlni.

Nem beteg vagy, csak gyermeket vàrsz.

2018. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó egy szuperanyu szuperterhességgel, majd szuperszüléssel és szupergyerekkel....

Szerinted a szappantól lesz tanulási nehézsége egy gyereknek?


Előre sajnálom a gyerkőcöd...


De, hogy a kérdésedre válaszoljak, nem lesz ettől baja a babának.A túlzó viselkedésedtől lesz...

2018. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval maximálisan figyelsz mindenre a terhesség ténye miatt, de közben csak úgy, cukorka helyett Dorithricint szopogatsz. Oké...nincs több kérdésem.
2018. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 babyboom567 ***** válasza:
71%

Most le leszek pontozva, volt ismerősöm heroinista volt,első gyereke így született(a másik két gyereknél "már csak" methadont szedett),egyik gyereknek sincs semmi baja, a nagy gyereke már gimnazista, általánosban, tanulmányi versenyre is kijutott(nagyi állandóan tanult vele).Egyszerűen szerencséje volt.Valakinek meg nincs. ennyi.

Nekem volt egy missed ab-om, belázasodtam terhesen és én hülye nem mertem bevenni panadolt(pedig mondta az orvos,hogy bevehetem),mert jaj mi lesz.Hát az lett, hogy elvetéltem a láz miatt. ennyi.

2018. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Babyboom !


A válaszadók nem azt írjak, hogy bája lesz tőle a gyereknek. Azt nem tudjak felfogni, hogy lehet tévedésből gyógyszert szopogatni. Nálunk pl a gyógyszer a gyógyszerszekrényben van, nem csakúgy hever valahol arra várva, hogy véletlenül be szedjek belole

2018. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 babyboom567 ***** válasza:
Értem én,A kérdezőnek írtam volna amit írtam,mert túlzásnak tartom azt a sok mindent amit csinál, bocsánat ha félreérthető voltam,
2018. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj van fejben az tuti. Ennyire hipochonder hogy kb. ősember módjára él, de félálomban antibiotikumos gyógyszert eszeget. NA itt minden lesz csak egészseges lelkületű gyereknevelés nem..
2018. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Szerintem nem lesz baj, de ne aggódd túl a dolgokat... Inkább lazíts. Ne vegyél be több gyógyszert, de akkor is, lazíts!
2018. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!