Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem. Tegnap...

Nagyon megijedtem. Tegnap este félálomban "véletlenül" elszopogattam egy Dorithricin tablettát, majd 3 óra múlva mikor felébredtem, még egyet. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
3/4-kor arra a felismerésre riadtam fel, hogy ez gyógyszer, és utánaolvastam, hogy ráadásul antibiotikum van benne. Nagyon félek, hogy valami bajt okozok ezzel. Még csak most vagyunk az 5. hétben. Mindent betartok, nem kávézom, természetes alapanyagú szappannal fürdök, természetes testápolót használok, mosódióval mosok, bio tisztítószereket használok, nem festem a körmöm és egészségesen étkezem. Olyan bárgyú dolognak tűnik, hogy pont egy ilyennel rontottam el. :(

2018. okt. 25. 08:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Még valami. Eléggé magas elvárásaid vannak a még meg nem született gyermekeddel szemben! Ezekből adj lejjebb. Nem lesz semmivel se különlegesebb, max megfelelési kényszere lesz, ami komoly pszichológiai problémákat vonhat maga után. Szeresd a gyermeket! Ennyit kell tenned! Elfogadod olyannak, amilyen.
2018. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Aztán ha egyszer félálomban valaki nadrágjából veszel be tízegynehány centit, remélem ki is írod kérdésbe!
2018. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!