Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért sajnálom a feleségemet...

Miért sajnálom a feleségemet azért, mert terhes?

Figyelt kérdés

4 hónapos terhes a feleségem és sajnálatot érzek irányába emiatt. Rossz a közérzete, ingerlékeny, engem meg ez bánt. Szerettem volna én is ezt a gyereket, terveztük, de most hogy a hasában van, olyan fura érzéseim vannak.

Valamint félek, hogy mi lesz ha megszületik. Most egy nagyon kicsit korainak is érzem, 26 éves vagyok.


2018. okt. 25. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mivel egyáltalán nem könnyű kihordani egy gyereket, alapvető empátiára vall "sajnálni" ezért....
2018. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez normális, neki most tényleg nem jó ez az állapot, nekem is kész horror volt, emiatt együtt érzel vele.
2018. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sajnált a férjem mindkét gyereknél az első trimeszterben, én azt mindkétszer végighánytam, borzalmas szarul voltam nonstop, zavarta, hogy sehogy se tud segíteni. Az elsőnél egyébként ő is fiatal volt, 25 éves, most 29 (én 30). Nem lesz az korai, ha vágytatok rá, a férjem is nagyon jó apa amúgy (azért is van úton a második). Az, hogy sajnálod a feleségedet, annyit jelent, hogy törődsz vele, ami jó dolog :)
2018. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereted,és ezért erzed ezt,de fel a fejjel lesznek szép pillanatok,és csodálatos lesz ha megszületik. 26 evesen nem korai hidd el,nagyon jó ha fiatalok a szülők. Nekünk 2 van az első eleggé meglepezes volt 20-21 évesek voltunk,na ez picit korai volt,de a második mar szuper jókor jött 25-26 évesen és nagyon örülünk,hogy fiatalon lehettünk szülők. :-)
2018. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor megkesett vetelesem volt es mutottek, az en ferjem is azt mondta, hogy "Oh, ugy sajnallak"- olyan viccesnek talaltam :-)

A vilag nem fair, egy gyereket egy ferfi es egy no hoz ossze, a vilagrahozast (vagy elvesztest) megis csak a no szenvedi meg

2018. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!