Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » GDM esetén hány gr szénhidráto...

GDM esetén hány gr szénhidrátot javasoltak nektek a diétánál?

Figyelt kérdés
Még a cukorvizsgálatom előtt vittem egy súlynaplót a dokimnak aki úgy vélte arányosan a szülés végéhez mérve túl sokat híztam. Első terhességemnél 25 kg-t híztam, ennek megelőzésére javasolt is egy dietetikust, akihez el is mentem, szépen átbeszéltük a diéta alapjait és elkezdtem a 180 gr-os diétát. 1 hónappal később a cukorvizsgálatom határon belül volt de közel a határértékhez (7.4) ezért az orvosom javasolta hogy gondoljam át, döntsem el diétázok-e. Ő javasolta én meg mondtam h már 1 hónapja csinálom. Viszont mivel a dietetikushoz még laborérték nélkül mentem ezért ezt a 180 gr-ot még nem annak fényében lőttük be. Leginkább azon csodálkozom h az ország más részében, barátnőmnek már 7.1-nél kötelező diétát kellett kezdenie, nekem 7.4-re csak javasolták, első terhességemnél ugyanígy 7.4-re az akkori orvosom legyintett hogy jó ez.
2018. okt. 26. 11:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Tesztből a Ketophant és Diaphant találtam, ti melyiket használjátok, ajánljátok?

2018. okt. 29. 13:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó. Nekem most NonaPhan van, ez 9 komponensű. Ha ketonon kivűl másra is kiváncsi vagy (ph, glükóz, fehérje, vér,) akkor érdemes ilyet venni.
2018. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Cybow 9.

Kislányom miatt volt itthon, így én is ebből használok.

2018. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!